29.11.2016

ROBYG: Dni Otwarte w Forum Wola – wyjątkowe ceny i prezenty

Lokale już od 6800 zł za m2 – dodatkowo voucher na sprzęt sportowy1


Osiedle Forum Wola to 920 nowoczesnych, przestronnych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 28,7 m2 do 97,7 m2 – każde z nich będzie w standardzie, bez dodatkowych opłat, posiadało nowoczesną technologię Smart House. Aby lepiej poznać wszystkie zalety najnowszego projektu dewelopera, ROBYG zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się 3 i 4 grudnia na terenie inwestycji przy ul. Jana Kazimierza 46. W przedsprzedaży jest już nowy etap, w którym do nabycia jest jeszcze 161 lokali. Rozpoczęcie budowy tego etapu planowane jest na II kwartał 2017 roku, natomiast oddanie do użytku przewidziane jest w IV kwartale 2018 roku. Dodatkowo podczas Dni Otwartych zapraszamy wszystkich do skorzystania z nieodpłatnego lodowiska – łyżwy zapewniamy na miejscu!

Z okazji Dni Otwartych w Forum Wola deweloper przygotował doskonały prezent na nadchodzące zimowe dni. Pierwsze 10 osób, które podpiszą umowę rezerwacyjną do 7 grudnia, otrzyma voucher do wykorzystania w sklepach Ski Team.

ROBYG serdecznie zaprasza na Dni Otwarte Forum Wola. Specjalnie dla najmłodszych gości na terenie nowej inwestycji powstanie mini lodowisko, na którym dzieci będą mogły pochwalić się swoimi umiejętnościami i miło spędzą czas. Jednocześnie rodzice oraz każdy, kto poszukuje nowego mieszkania w doskonałej lokalizacji będzie miał możliwość poznać szczegóły nowego osiedla przy ul. Jana Kazimierza. ROBYG przygotował również specjalną cenę – własne wymarzone „M” będzie można nabyć już od 6800 zł za metr kwadratowy, a dodatkowo pierwszych dziesięciu klientów otrzyma wyjątkowy upominek – voucher do sklepów Ski Team” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA w Warszawie.

Projekt Forum Wola to jeden z elementów kompleksowego podejścia Grupy ROBYG do inwestycji spółki na warszawskich Odolanach. Deweloper kończy obecnie swój wkład w rewitalizację tej części Woli, dzięki czemu znacząco zyskała ona na atrakcyjności. Wraz z zakupionym w Forum Wola mieszkaniem Grupa oddaje do użytku fragment mieszkaniowej części miasta, w który firma tchnęła nowe życie. W pobliżu pierwszej wolskiej inwestycji – Park Wola Residence – ROBYG buduje park Odolany. Deweloper przeznaczył na ten cel kwotę 350 tys. złotych, a po zakończeniu prac bezpłatnie przekaże teren na rzecz miasta.

Forum Wola to druga inwestycja Grupy ROBYG w tej części stolicy. Wybraliśmy tę dzielnicę na miejsce budowy nowych osiedli ze względu na jej perspektywy. To właśnie na Woli powstanie nowe Centrum Biznesowe Warszawy – coraz więcej przedsiębiorstw zakłada tutaj swoje siedziby. Dzięki temu mieszkańcy będą mieć blisko do pracy. Liczne sklepy, punkty usługowe oraz miejsca kultury dodatkowo zwiększą komfort życia w dzielnicy. Wola – co jest jej kolejnym atutem – leży w niewielkiej odległości od centrum oraz ma dobrze rozwiniętą sieć komunikacyjną. Wszystkie te zalety z pewnością przyczynią się do sukcesu Forum Wola – ROBYG spodziewa się dużego zainteresowania projektem, tak samo jak w przypadku Park Wola Residence, który powstał nieopodal” – dodaje Joanna Chojecka.

Wszystkie lokale w osiedlu Forum Wola – tak jak w pozostałych inwestycjach Grupy – wyposażone będą w Smart House. Jest to technologia, która podnosi komfort mieszkania dzięki opcji zdalnego sterowania domową elektroniką i systemem bezpieczeństwa. ROBYG udostępnia to nowoczesne rozwiązanie zupełnie za darmo – klient nie musi za nie dodatkowo płacić. Możliwość regulowania pracy urządzeń za pomocą smartfona lub tabletu z dowolnego miejsca, wpłynie również pozytywnie na wysokość rachunków za prąd – przy pomocy Smart House można wygenerować oszczędności sięgające nawet 30%.

ROBYG prowadzi w Warszawie 8 inwestycji – w dzielnicach: Bemowo, Mokotów, Ursus, Wilanów, Wola, Żoliborz – w tym – przygotowaniu projekty na Białołęce i Pradze Południe.

Regulamin promocji