12.09.2019

ROBYG: City Sfera – kolejne 79 lokali w sprzedaży

Grupa ROBYG wprowadziła do sprzedaży kolejne 79 mieszkań w inwestycji City Sfera w warszawskich Włochach. W projekcie powstaną lokale o metrażach od 30 m2 do 83 m2 w cenie od 8500 zł/m2.


Budowa obiektu już się rozpoczęły, a zakończenie prac planowane jest na Q1 2021. Wszystkie lokale w standardzie, bez dodatkowych kosztów, zostaną wyposażone w system Smart House, który podnosi komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz umożliwia obniżenie kosztów eksploatacyjnych.

Obecnie w ofercie sprzedażowej Grupy w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu znajduje się łącznie ponad 2000 lokali, co daje klientom szeroki wybór. Grupa ROBYG działa w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu. ROBYG to ponad 20 000 sprzedanych lokali i 60 000 zadowolonych klientów. Z pełną warszawską ofertą Grupy można zapoznać się podczas najbliższego Dnia Otwartego – 14 września.

City Sfera to projekt wyjątkowy. Znajduje się na pograniczu Ochoty, Woli i Włoch co zapewnia doskonałą komunikację z biznesowym ośrodkiem na Wiktorynie oraz centrum miasta. Tym samym mieszkańcy mają więcej czasu na relaks w domowym zaciszu ponieważ dogodna lokalizacja skraca czas przemieszczania się po mieście. To jeden z elementów naszej długoterminowej strategii – dobra lokalizacja i kompleksowa realizacja inwestycji. Według tych samych zasad działamy na wszystkich naszych rynkach – w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu. Wszystkich zainteresowanych naszą bieżącą warszawską ofertą i nowościami zapraszamy na najbliższy Dzień Otwarty w biurach sprzedaży 14 września” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu ROBYG SA.

City Sfera jest doskonale zlokalizowana – niedaleko centrum, na pograniczu Ochoty, Woli i Włoch. Jest to świetnie skomunikowana część miasta, z której łatwo przemieścić się do pracy – ale też do rozrywkowej części Warszawy – niezależnie od wybranego środka transportu. Sama okolica przypomina angielskie miasta-ogrody, charakteryzujące się architekturą w przyjaznych rozmiarach i dbałością o zielone otoczenie.

Wszystkie mieszkania ROBYG w standardzie wyposażone są w nowoczesną technologię Smart House. Klienci nie muszą ponosić za to rozwiązanie żadnych dodatkowych opłat. Smart House umożliwia zdalne sterowane domową elektroniką, ogrzewaniem, a także systemem bezpieczeństwa – za pomocą aplikacji zainstalowanej na dowolnym urządzeniu mobilnym. Technologia zapewnia komfort oraz pomaga oszczędzać – dzięki niej można obniżyć rachunki za prąd nawet do 30%.