18.06.2019

ROBYG: budowa kolejnego etapu City Sfera jeszcze w tym roku

79 lokali we Włochach już w sprzedaży


Grupa ROBYG wprowadziła do sprzedaży 79 lokali w ramach kolejnego etapu inwestycji City Sfera w warszawskich Włochach. Budowa lokali – o powierzchni 30-83 m2 – rozpocznie się jeszcze w trzecim kwartale 2019 roku, a zakończenie budowy planowane jest na pierwszy kwartał 2021. Ceny mieszkań zaczynają się już od 7800 zł/m2. Wszystkie lokale na osiedlu będą – w standardzie, bez dodatkowych kosztów – wyposażone w system Smart House.

Obecnie w ofercie sprzedażowej Grupy w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu znajduje się łącznie około 2000 lokali, co daje klientom szeroki wachlarz możliwości. Grupa ROBYG działa w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. ROBYG to ponad 20 000 sprzedanych lokali i 60 000 zadowolonych klientów.

Grupa ROBYG prężnie działa na rynku deweloperskim Warszawy, Gdańska oraz Wrocławia i aktywnie rozgląda się za terenami inwestycyjnymi – także na nowych rynkach. Wszystkie inwestycje spółki cechują się przede wszystkim: atrakcyjną relacją ceny do jakości, kompleksowym projektowaniem przestrzeni, korzystną lokalizacją oraz zaangażowaniem w ulepszanie infrastruktury osiedli. City Sfera to wysokiej jakości projekt, który łączy w sobie elegancję i nowoczesność. Co istotne, City Sfera znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie centrum biznesowego na Wiktorynie oraz wygodnych szlaków komunikacyjnych. Pozwala więc na maksymalne skrócenie czasu dojazdu do pracy, co w efekcie daje więcej czasu wolnego dla bliskich. To element holistycznego podejścia Grupy do myślenia o inwestycjach. Projekty są lokowane i planowane tak, żeby zapewniały dostęp do wszystkich potrzebnych na co dzień udogodnień i dobrej komunikacji, dzięki czemu mieszkańcy mogą utrzymać równowagę między pracą, a odpoczynkiem” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG w Warszawie.

City Sfera jest doskonale zlokalizowana – niedaleko centrum, na pograniczu Ochoty, Woli i Włoch. Jest to świetnie skomunikowana część miasta, z której łatwo przemieścić się do pracy – ale też do rozrywkowej części Warszawy – niezależnie od wybranego środka transportu. Sama okolica przypomina angielskie miasta-ogrody, charakteryzujące się architekturą w przyjaznych rozmiarach i dbałością o zielone otoczenie.

Wszystkie mieszkania ROBYG w standardzie wyposażone są w nowoczesną technologię Smart House. Klienci nie muszą ponosić za to rozwiązanie żadnych dodatkowych opłat – jest to jedyna taka oferta na rynku. Smart House umożliwia zdalne sterowane domową elektroniką, ogrzewaniem, a także systemem bezpieczeństwa za pomocą aplikacji zainstalowanej na dowolnym urządzeniu mobilnym. Technologia zapewnia komfort oraz pomaga oszczędzać – dzięki niej można obniżyć rachunki za prąd nawet do 30%.

Więcej informacji www.robyg.pl

Dodatkowe informacje:

GENESIS PR: Eliza Misiecka, Magdalena Okrzeja tel. 601-367-771, (22) 327-16-90, e-mail: robyg@genesispr.pl