14.12.2016

ROBYG: 90% lokali w Młodym Wilanowie sprzedane

205 mieszkań w sprzedaży w Wilanowie – ceny już od 6 100 zł/m2


Grupa ROBYG w Wilanowie ma w sprzedaży obecnie 205 mieszkań w dwóch projektach: Apartamenty Villa Nobile oraz Młody Wilanów (w tej inwestycji jest dostępnych jeszcze tylko 16 lokali). Większość mieszkań w Młodym Wilanowie kwalifikuje się do rządowego programu MdM – ROBYG jest jednym z nielicznych deweloperów, który ma w Wilanowie lokale objęte dopłatą. Ponadto wszystkie mieszkania w ofercie zostaną w standardzie – za darmo – wyposażone w technologię Smart House.

W Młodym Wilanowie dostępne są lokale o metrażu od 57 m2 do 92 m2 – których cena zaczyna się od 6 100 zł za metr kwadratowy. Prace budowlane trwają, a ich koniec zaplanowany jest na II kwartał 2017 roku. Inwestycja docelowo składać się będzie z trzech etapów, z czego dwa są już ukończone i przekazane mieszkańcom.

Realizowany przez ROBYG Młody Wilanów to szósty projekt w tej części Warszawy. Ponieważ kupujący cały czas szukają własnych czterech kątów właśnie w Wilanowie, a dotychczasowe tempo sprzedaży jest rekordowo szybkie, ROBYG uruchomił na początku tego roku kolejny projekt – Apartamenty Villa Nobile. Osiedle to jest częścią popularnego Miasteczka Wilanów, co dodatkowo podnosi jego atrakcyjność. Projekty ROBYG są świetnie dopasowane do potrzeb rynku, dlatego deweloper – tak samo jak w przypadku projektu Młody Wilanów – spodziewa się, że oferowane lokale błyskawicznie znajdą nabywców” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA w Warszawie.

ROBYG prowadzi w Warszawie 8 inwestycji w dzielnicach: Bemowo, Mokotów, Ursus, Wilanów, Wola, Żoliborz – w tym – w przygotowaniu projekty na Białołęce i Pradze Południe.

Wilanów posiada w pełni rozwiniętą infrastrukturę – na jego terenie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do komfortowego życia. Atutem jest bliskość sklepów, kawiarni, restauracji i licznych punktów usługowych. Rozwiązania komunikacyjne to także mocna strona dzielnicy – obecnie trwają prace projektowe nad odtworzeniem przedwojennej linii tramwajowej, a liczne linie autobusowe i bliskość obwodnicy zapewniają doskonałe połączenie z pozostałymi częściami stolicy. Ponadto mieszkańcy Wilanowa mają wiele możliwości aktywnego spełniania czasu – na terenie dzielnicy znajdują się baseny, siłownie oraz Centrum Sportu Wilanów, a miłośnicy spacerów mają do dyspozycji brzegi Jeziora Wilanowskiego i Wisły.

 „Młody Wilanów jest atrakcyjną inwestycją w pięknej dzielnicy – dodatkowo na tym osiedlu są lokale, które mają bardzo dobrą relację jakości do ceny i kwalifikują się do rządowego programu MdM. To bardzo ważne, ponieważ 1 stycznia zostanie odblokowana druga połowa środków przeznaczonych na 2017 rok. Kolejną istotną informacją jest planowane podniesienie wymaganego wkładu własnego przy zaciąganiu kredytów hipotecznych do 20%. Fakt, że w tym urokliwym projekcie zostało tylko 16 lokali dodatkowo jest dodatkową motywacją, żeby już dziś odwiedzić biuro sprzedaży ROBYG przy Al. Rzeczpospolitej 27. Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą znaleźć mieszkanie dopasowane do klienta” – dodaje Joanna Chojecka.

Wszystkie lokale oferowane przez Grupę ROBYG wyposażone są w standardzie w nowoczesną technologię Smart House. Rozwiązanie to pozwala na zdalne sterowanie pracą domowych urządzeń w cenie zakupionego mieszkania. Przekłada się to na oszczędności – Smart House pozwala obniżyć rachunki nawet o 30%.