08.05.2019

ROBYG: 850 lokali w sprzedaży w Warszawie

 

ROBYG: 850 lokali w sprzedaży w Warszawie

Kolejna premiera i nowe biuro sprzedaży w Warszawie

Grupa ROBYG posiada obecnie 850 lokali w warszawskiej ofercie – a już 11 maja, podczas Dnia Otwartego, nastąpi uroczyste otwarcie nowego Biura Sprzedaży Praga Arte przy ul. Podskarbińskiej. W ramach osiedla Praga Arte powstanie łącznie 246 lokali w metrażach od 31 do 93 m2, a ceny w inwestycji rozpoczynają się już od 7500 zł/m2. Wszystkie mieszkania ROBYG wyposażone są w cenie – bez dodatkowych kosztów – w system Smart House, który ułatwia zarządzanie nieruchomością, poprawia jej bezpieczeństwo i pozwala obniżyć rachunki za energię nawet o 30%.


Grupa ROBYG działa w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. ROBYG to 15 lat doświadczenia, ponad 20 000 sprzedanych lokali i 60 000 zadowolonych klientów.

„Grupa ROBYG zajmuje obecnie miejsce w ścisłej czołówce deweloperów w Polsce. Swoją pozycję zawdzięcza nowoczesnemu spojrzeniu na budownictwa – m.in. systemowi Smart House w standardzie i elastycznemu podejściu do potrzeb klientów. Wiemy też, jak ważne jest zapoznanie się ze wszystkimi szczegółami inwestycji przed zakupem mieszkania. Dlatego właśnie otworzyliśmy biuro sprzedaży przy naszej inwestycji Praga Arte – aby wszyscy kupujący mogli bez przeszkód zapoznać się z otoczeniem projektu, jego makietą oraz osobiście porozmawiać z naszymi ekspertami. Zwłaszcza, że inwestycja ma wiele do zaoferowania – dobrą lokalizacje i szybki dojazd do centrum, efektowną architekturę i przestronne mieszkania o zróżnicowanych metrażach. W inwestycji powstanie łącznie 246 lokali, a projekt zapewnia pełną infrastrukturę z terenami zielonymi, dobrą komunikacją i lokalami usługowymi. Tym samym Praga Arte będzie tworzyć jednocześnie integralną cześć miasta, jak i wygodną samodzielną jego część – z wszystkimi wygodami potrzebnymi do życia. Zapraszamy do osobistego kontaktu z naszymi specjalistami w czasie Dnia Otwartego i zapoznania się z zaletami naszych inwestycji Warszawie już 11 maja” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG w Warszawie.

Inwestycja Praga Arte zlokalizowana przy ulicy Żupniczej – z dala od zgiełku głównej praskiej arterii – to doskonałe miejsce do życia. To lokalizacja dla tych, którzy cenią sobie bezpośrednią bliskość wydarzeń artystycznych i wygodę. Inwestycja znajduje się niedaleko SOHO Factory, które stanowi przestrzeń wypełnioną zielenią, piękną architekturą, restauracjami, sklepami i tętni życiem artystycznym. W pobliżu Praga Arte jest wiele sklepów, w których można zrobić codzienne zakupy, niedaleko stąd też do Bazaru Różyckiego i centrum handlowego Galeria Wileńska. W okolicy są liczne przedszkola i szkoły. Przy ulicy Brzeskiej, w budynku dawnego szpitala kolejowego, działa Praskie Centrum Medyczne, a na Kijowskiej przychodnia MEDI-system. Najbliższe sąsiedztwo oferuje wiele ciekawych miejsc do wypoczynku. W okolicy znajduje się też kryta pływalnia z basenem sportowym. Latem wystarczy krótki spacer, aby się znaleźć na nadwiślańskiej plaży i skorzystać z oferty działających tam modnych klubów – takich jak „La Playa”, „Plażowa”, czy na tętniącej życiem ulicy Ząbkowskiej z jej klimatycznymi pubami. Można też miło spędzić czas w jednym z dwóch parków: Skaryszewskim lub Praskim, czy wybrać się z dziećmi na wycieczkę do położonego blisko ZOO.

Zapraszamy na Dzień Otwarty do następujących biur sprzedaży Grupy ROBYG:

 

 • Praga Południe – Praga Arte (22) 888-50-50

Warszawa

 1. Podskarbińska /obok bud. ZUS/

praga@robyg.com.pl

 • Białołęka - Tarchomin – Ośiedle Życzliwa Praga (22) 888-50-50

03-144 Warszawa

Ul. Modlińska 119

bialoleka@robyg.com.pl

 • Bemowo – Modern City,Young City (22) 888-50-50

01-307 Warszawa

 1. Batalionów Chłopskich 87

bemowo@robyg.com.pl

 • Ursus Mój Ursus, Stacja Nowy Ursus(22) 888-50-50

02-495 Warszawa

 1. Posag 7 Panien 12

ursus@robyg.com.pl

 • Wola Forum Wola(22) 888-50-50

01-262 Warszawa

 1. Sowińskiego 25

wola@robyg.com.pl

 • Mokotów/Wilanów –Green Mokotów, Ogrody Wilanów(22) 888-50-50

02-720 Warszawa

 1. Wilanowska/Lubaszki 4

mokotow@robyg.com.pl

wilanow@robyg.com.pl

 • Włochy – Wiktoryn (22) 888-50-50

05-077 Warszawa

 1. Wiktoryn 6

wlochy@robyg.com.pl

 

Więcej informacji www.robyg.pl