17.01.2017

ROBYG: 350 lokali w nowych etapach inwestycji Stacja Nowy Ursus

Po sukcesie pierwszego etapu spółka wprowadza do sprzedaży kolejne mieszkania w projekcie


Grupa ROBYG realizuje kolejny cieszący się bardzo dużym zainteresowaniem projekt mieszkaniowy w Warszawie. W pierwszym etapie inwestycji Stacja Nowy Ursus – przy ul. Posagu 7 Panien – zostało już tylko 10 lokali, dlatego z uwagi na tak dużą popularność inwestycji, Grupa wprowadziła do sprzedaży kolejne 2 etapy – z ok. 350 lokalami. Jest to inwestycja dla ludzi, których priorytetem jest dobry dojazd do różnych części miasta – do centrum można dotrzeć nawet w 12 minut.

Stacja Nowy Ursus to propozycja również dla wszystkich poszukujących nieruchomości w przystępnej cenie w rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Atutem osiedla jest szeroki wybór powierzchni mieszkań – na nabywców czekają obecnie lokale w 3 etapach, w metrażach od niemal 30 m2 do ponad 77 m2 , a kolejne etapy będą wprowadzane systematycznie do oferty. Przyszli mieszkańcy bez dodatkowych opłat otrzymają generujący oszczędności w mieszkaniu oraz częściach wspólnych system Smart House – umożliwia on m.in. zdalne ustawianie ogrzewania, oświetlenia czy zasilania domowej elektroniki. Ponadto lokale objęte są dopłatami z programu MdM – warto się spieszyć, ponieważ cieszy się on bardzo dużą popularnością. Środki przeznaczone na 2017 rok rozeszły się w rekordowym tempie, dostępna jest za to połowa puli na 2018 rok – 381 mln zł, z której już 36% zostało zarezerwowane.

ROBYG prowadzi w Warszawie 8 inwestycji – w dzielnicach: Bemowo, Mokotów, Ursus, Wilanów, Wola, Żoliborz – w tym w przygotowaniu projekty na Białołęce i Pradze Południe. Osiedle w Ursusie będzie docelowo liczyć ponad 1000 mieszkań o łącznej powierzchni ok. 52 tys. m2 – zakończenie jego realizacji przewidywane jest na koniec 2019 roku.

Sukces sprzedaży Stacji Nowy Ursus ma swoje źródło w dopracowanym w każdym szczególe projekcie, który uwzględnia preferencje osób poszukających nowoczesnego miejsca do życia. W ROBYG troszczymy się o komfort mieszkańców od początku planowania inwestycji, stąd też wybór lokalizacji osiedla w bliskości rozbudowanej sieci komunikacyjnej. W pobliżu kursują autobusy i SKM, a zmotoryzowane osoby mają dobry dojazd do obwodnicy Warszawy czy lotniska Okęcie – mówi Eyal Keltsh, Wiceprezes Zarządu ROBYG SA. 

Ursus jest jedną z najbardziej perspektywicznych dzielnic Warszawy – to w tym rejonie stolicy są planowane i już realizowane liczne inwestycje w infrastrukturę, w tym przedszkola i szkoły (np. w Parku Archera, przy ul. Dzieci Warszawy, Konińskiej, Balbinki, Hennela czy Wojciechowskiego), a także obiekty sportowe i kulturalne. W pobliżu Stacji Nowy Ursus znajdują się również centra handlowe i parki (np. Park Czechowicki czy Staw Koziorożca). Dodatkowo, w ramach kompleksowej rewitalizacji tej części miasta już niebawem ruszą prace nad budową eko parku, gdzie na mieszkańców będą czekać polany piknikowe, place zabaw, siłownie na świeżym powietrzu i wybieg dla psów.

Mocną stroną Stacji Nowy Ursus są także ceny mieszkań – niezwykle korzystne w stosunku do jakości, którą finalnie otrzymają nasi klienci. W ramach bezpłatnego wyposażenia wszystkie lokale mają instalowany system Smart House. Ta innowacyjna technologia pozwala ustawienie za pomocą aplikacji temperatury w domu czy włączenie i wyłączenie elektroniki – idą za tym oszczędności, nawet do 30% na rachunkach za prąd. W trosce o środowisko ROBYG realizuje osiedle w Ursusie zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Stosujemy liczne ekologiczne rozwiązania – chociażby wydajne oświetlenie LED czy panele fotowoltaiczne, które czerpią energię ze słońca” – dodaje Eyal Keltsh, Wiceprezes Zarządu ROBYG SA.

Mieszkania w Stacji Nowy Ursus to świetny wybór „na każdą kieszeń” – ceny zaczynają się już od 5899 zł za metr kwadratowy. Z tego względu jest to również korzystne rozwiązanie inwestycyjne. Dodatkowo, projekt kwalifikuje się do programu MdM, dzięki czemu młode osoby zainteresowane kupnem swojego pierwszego „M” mają ułatwiony start w dorosłe życie.

Klienci ROBYG podczas kupna mieszkania otrzymują dodatkowe korzyści – jedną z nich jest instalowany bezpłatnie nowoczesny system Smart House. Kompleksowa technologia pozwala na zdalne zaprogramowanie i kontrolowanie domowych sprzętów elektrycznych i elektronicznych za pomocą urządzenia mobilnego lub skorzystanie z gotowych konfiguracji. Smart House to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu dla mieszkańców – łatwo i szybko można sprawdzić i ustawić stopień ogrzewania czy oświetlenia – również za pomocą czujników: ruchu i zmierzchowych. Inteligentny system sterowania od ROBYG to pewność wysokiej wydajności energetycznej oraz minimalizacji bieżących kosztów użytkowania.