11.04.2018

Projekt kobiety vol 3 – Women in Power w Working Balance

Zapraszamy na wernisaż Maksymiliana Ławrynowicza!


Już 12 kwietnia o 19:00 w wyjątkowej przestrzeni coworkingowej –ROBYG Working Balance –doświadczymy Women in Power. Podczas trzeciej części cyklu multimedialnego będzie można podziwiać prace Maksymiliana Ławrynowicza. Zapraszamy wszystkich, którzy są fanami fotografii, mody, kreacji–na historyczną podróż po świecie kobiet władzy. W trakcie jej trwania, warto zwrócić uwagę na bogatą stylizację, warsztatową staranność i wnikliwą reżyserię kadru intymnych wizerunków tworzonych przez Maksymiliana Ławrynowicza.

Working Balance –gdzie odbędzie się wernisaż–to pierwsza przestrzeń coworkingową w Wilanowie. Miejsce stworzono z myślą o pracy w elastycznym wymiarze czasowym, tak długo i wtedy, kiedy nam wygodnie.Ponadto, ma ono inspirować, w związku z tym dla korzystających z biura, Grupa ROBYG uruchomiła cykliczne –bezpłatne –spotkania z coachem, warsztaty i szkolenia. W przestrzeni odbywają się też ciekawe wydarzenia –wernisaże, spotkania, wystawy.

Maksymilian Ławrynowicz pochodzi ze Stargardu. Fotograf upodobał sobie szczególnie kobiety o skomplikowanych życiorysach.W 2015 roku premierę miała pierwsza część cyklu Demony –Władczynie –Boginie –kolekcja portretów kobiet w stylizacjach inspirowanych historią, mitologią i folklorem. W 2016 roku stworzył projekt–Kobiety Zbrodniarzy. To sensualna opowieść o kobietach, które kierując się niebezpieczną i bezwarunkową miłością, chwilą szaleństwa oraz nieokiełznaną żądzą władzy, stały u boku największych zbrodniarzy XX–stulecia. Autor współpracuje z Muzeum Narodowym w Warszawie, jego prace często goszczą w galeriach sztuki. W planach jest także wystawa w Los Angeles.

W czwartek 12 kwietnia o godzinie 19.00 – w imieniu Grupy ROBYG oraz artysty – Pana Maksymiliana Ławrynowicza, zapraszamy wszystkich koneserów sztuki i wielbicieli kobiecego piękna na wyjątkowy wernisaż. Prace zaprezentowane zostaną w niezwykłym miejscu – ROBYG Working Balance, czyli przestrzeni coworkingowej dostępnej dla każdego! Working Balance zostało stworzone dla wszystkich ceniących ekonomię współdzielenia i racjonalne korzystanie z zasobów oraz doceniających kompleksowe rozwiązania. Kolejna część cyklu Kobiety – Women Power, autorstwa Maksymiliana Ławrynowicza ukazuje siłę i piękno wyjątkowych kobiet. Twarzą projektu została aktorka i potomkini szlacheckiego, polskiego rodu: Anna Czartoryska-Niemczycka. W projekcie udział wzięły m. in. Aleksandra Kisio, Agnieszka Wosińska, Maria Mamona, Małgorzata Kidawa-Błońska, Magali Gutierrez-Carrasco oraz Kasia Kołeczek” – mówi Zbigniew Dąbrowski, ROBYG Working Balance.

Working Balance to nowoczesne, funkcjonalne wnętrze zlokalizowane w samym sercu Wilanowa. Na 300 m2 dostepne jest blisko 100 miejsc do pracy z pełną infrastrukturą biurową i zapleczem socjalnym. Na wynajmujących czekają sale konferencyjne, profesjonalnie przygotowany open-space – idealny do networkingu i pracy w przyjaznej atmosferze – oraz bezpłatny wielopoziomowy parking. Dodatkowo istnieje możliwość udziału w wydarzeniach kulturowych – między innymi takich, jak wernisaż zaplanowany na 12 kwietnia.

Profesjonalna przestrzeń biurowa – open space – i sale konferencyjne, możliwość wydruków, ksero – pełna infrastruktura biurowa – szybki dostęp do internetu oraz bezpłatny wielopoziomowy parking to doskonałe warunki sprzyjające rozwijaniu własnego biznesu. Dodatkowym atutem ROBYG Working Balance jest przestrzeń socjalna z kawą oraz możliwość zamówienia zdrowego posiłku.

Zalety ROBYG Working Balance:

  • Nowoczesne wnętrza – funkcjonalnie zaprojektowane otoczenie
  • Strefa komfortu – przyjazna przestrzeń, która ułatwi pracę
  • Elastyczna rezerwacja – biuro dostępne od 8.00 do 22.00
  • Coworking i atmosfera – to nie tylko miejsce pracy, ale także wymiany myśli
  • Oszczędność – znacznie tańsze niż wynajem całego biura