Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.

01.06.2016

Osiedle Kameralne ROBYG: sprzedano już ponad 80% lokali VIII etapu

Grupa ROBYG sprzedała już ponad 80% mieszkań w VIII etapie Osiedla Kameralnego.


Inwestycja zlokalizowana jest na warszawskim Bemowie i docelowo składać się będzie z ponad 900 mieszkań. Od marca br. w sprzedaży jest także czteropiętrowy budynek – w ramach IV etapu inwestycji – w którym powstaje 40 lokali o powierzchni od 41 m2 do 91 m2. Osiedle Kameralne zdobyło nagrodę w prestiżowym konkursie Złote Ville 2016 w kategorii INWESTYCJA.

ROBYG jest silnie obecny na warszawskim Bemowie. To dzielnica z olbrzymi potencjałem, który dostrzegają szczególnie młode osoby. Nasi klienci zwracają uwagę na dostępność infrastruktury społecznej, która w tej części Warszawy jest rozwinięta. Nie bez znaczenia jest także rozbudowany system komunikacji miejskiej, który za kilka lat zostanie dodatkowo rozszerzony o II linię metra. Atuty Bemowa sprawiają, że liczba mieszkańców dzielnicy szybko rośnie. W związku z tym postanowiliśmy ulokować tu aż dwie nasze inwestycje – Young City oraz Osiedle Kameralne. Stałe zainteresowanie klientów sprawia, że oba projekty są regularnie rozwijane. Tylko na Osiedlu Kameralnym planujemy budowę ponad 900 mieszkań” – powiedział Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.

Osiedle Kameralne to inwestycja zaprojektowana z myślą o osobach, które chciałyby zamieszkać w spokojnej okolicy z możliwością szybkiego dojazdu centrum stolicy. Osiedle Kameralne jest zlokalizowane w doskonałym punkcie komunikacyjnym na mapie Warszawy – gdzie do dyspozycji są liczne linie autobusowe i tramwajowe. To sprawia, że wystarczy zaledwie 20 minut, by znaleźć się w Śródmieściu. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się wiele obiektów usługowych, kulturowych i sportowo-rekreacyjnych. Dlatego zarówno rodziny z dziećmi, jak i single będą czuły się tu wyjątkowo komfortowo. Miłośników terenów zielonych z pewnością zainteresuje pobliski Park Górczewska, Moczydło czy im. Edwarda Szymańskiego.

Osiedle Kameralne – tak jak wszystkie inwestycje Grupy ROBYG – powstaje w standardzie Smart House. Usługa jest darmowa i nie wiąże się z dodatkowymi opłatami. Poszczególne moduły systemu pozwalają na zdalne sterowanie multimediami oraz sprzętami znajdującymi się w mieszkaniu. Za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej można kierować pracą m.in. żaluzji, gniazdek elektrycznych czy klimatyzacji. Ta innowacyjna technologia gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wyjątkową wygodę mieszkania.

Więcej informacji www.robyg.plWIĘCEJ AKTUALNOŚCI

+

20.04.2017

4 inwestycje i 600 mieszkań do wyboru – Grupa ROBYG na Targach Dzielnicowych Koło

Mieszkania Grupy ROBYG już od 6 300 zł/m 2

+

14.04.2017

Grupa ROBYG rewitalizuje zachodnią część Bemowa

Mieszkania w osiedlu Young City 2 do nabycia już od 6 300 zł

+

07.04.2017

IV edycja Dni Otwartych Grupy ROBYG w 6 warszawskich dzielnicach w 2017 roku

Ponad 2 000 mieszkań do nabycia już od 5 899 zł za metr kwadratowy

+

06.04.2017

Grupa ROBYG: ok. 320 lokali przekazanych w Q1 2017

Deweloper zakłada uznanie w przychodach za 2017 rok ok. 2 500 lokali