Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.

01.06.2016

Osiedle Kameralne ROBYG: sprzedano już ponad 80% lokali VIII etapu

Grupa ROBYG sprzedała już ponad 80% mieszkań w VIII etapie Osiedla Kameralnego.


Inwestycja zlokalizowana jest na warszawskim Bemowie i docelowo składać się będzie z ponad 900 mieszkań. Od marca br. w sprzedaży jest także czteropiętrowy budynek – w ramach IV etapu inwestycji – w którym powstaje 40 lokali o powierzchni od 41 m2 do 91 m2. Osiedle Kameralne zdobyło nagrodę w prestiżowym konkursie Złote Ville 2016 w kategorii INWESTYCJA.

ROBYG jest silnie obecny na warszawskim Bemowie. To dzielnica z olbrzymi potencjałem, który dostrzegają szczególnie młode osoby. Nasi klienci zwracają uwagę na dostępność infrastruktury społecznej, która w tej części Warszawy jest rozwinięta. Nie bez znaczenia jest także rozbudowany system komunikacji miejskiej, który za kilka lat zostanie dodatkowo rozszerzony o II linię metra. Atuty Bemowa sprawiają, że liczba mieszkańców dzielnicy szybko rośnie. W związku z tym postanowiliśmy ulokować tu aż dwie nasze inwestycje – Young City oraz Osiedle Kameralne. Stałe zainteresowanie klientów sprawia, że oba projekty są regularnie rozwijane. Tylko na Osiedlu Kameralnym planujemy budowę ponad 900 mieszkań” – powiedział Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.

Osiedle Kameralne to inwestycja zaprojektowana z myślą o osobach, które chciałyby zamieszkać w spokojnej okolicy z możliwością szybkiego dojazdu centrum stolicy. Osiedle Kameralne jest zlokalizowane w doskonałym punkcie komunikacyjnym na mapie Warszawy – gdzie do dyspozycji są liczne linie autobusowe i tramwajowe. To sprawia, że wystarczy zaledwie 20 minut, by znaleźć się w Śródmieściu. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się wiele obiektów usługowych, kulturowych i sportowo-rekreacyjnych. Dlatego zarówno rodziny z dziećmi, jak i single będą czuły się tu wyjątkowo komfortowo. Miłośników terenów zielonych z pewnością zainteresuje pobliski Park Górczewska, Moczydło czy im. Edwarda Szymańskiego.

Osiedle Kameralne – tak jak wszystkie inwestycje Grupy ROBYG – powstaje w standardzie Smart House. Usługa jest darmowa i nie wiąże się z dodatkowymi opłatami. Poszczególne moduły systemu pozwalają na zdalne sterowanie multimediami oraz sprzętami znajdującymi się w mieszkaniu. Za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej można kierować pracą m.in. żaluzji, gniazdek elektrycznych czy klimatyzacji. Ta innowacyjna technologia gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wyjątkową wygodę mieszkania.

Więcej informacji www.robyg.plWIĘCEJ AKTUALNOŚCI

+

15.01.2018

ROBYG wprowadza nową usługę – coworking

Working Balance w Robyg Business Center w Wilanowie

+

12.01.2018

Szampański Weekend z Grupą ROBYG

Dni otwarte od 13 do 14 stycznia. Lokale już za 5799 zł za mkw.

+

05.01.2018

ROBYG – około 3470 lokali zakontraktowanych i ponad 2100 planowanych do uznania w przychodach w 2017 roku

Rekordowa kontraktacja w historii Grupy ROBYG

+

22.12.2017

ROBYG: Ten rok to nasz wspólny sukces!

Dziękujemy za Państwa zaufanie i kolejny wspólny rok!