29.09.2016

Odwiedź stoisko Grupy ROBYG na targach Mieszkań i Domów w Centrum EXPO XXI

Dajemy więcej! na samym wejściu


Pierwsze tygodnie tegorocznej jesieni rozpoczęły serię targów mieszkaniowych. Kolejne ważne daty w kalendarzu każdego poszukiwacza własnego lokum to 1 i 2 października. Właśnie wtedy w Centrum EXPO XXI w Warszawie odbędą się Targi Mieszkań i Domów. Oczywiście nie może na nich zabraknąć Grupy ROBYG. Stoisko dewelopera zlokalizowane będzie w dobrze widocznym miejscu. Jedyne co należy zrobić, aby zapoznać się z szeroką ofertą Grupy, to przekroczyć próg hali nr 4 przy ul. Prądzyńskiego 12/14. W godzinach od 10.00 do 17.00 podejdź i zapytaj o szczegóły, a przekonasz się, że w ROBYG naprawdę Dajemy więcej!

Targi Mieszkań i Domów to kolejne ważne wydarzenie zarówno dla osób szukających własnego mieszkania, jak i dla Grupy ROBYG. Uczestnictwo spółki w tego typu przedsięwzięciach to okazja do nawiązania bezpośredniego kontaktu z klientami, a co za tym idzie, lepszego poznania ich opinii i potrzeb. Dzięki temu mieszkania ROBYG dopasowane są do wymagań kupujących oraz cieszą się ich dużym uznaniem. W podziękowaniu za powierzone zaufanie Grupa ROBYG przygotowała dla klientów promocyjną ofertę. Każdy, kto w trakcie trwania targów odwiedzi stoisko firmy, będzie mógł skorzystać z atrakcyjnych rabatów i poznać wszystkie zalety inwestycji ROBYG na terenie Warszawy. Nasze stanowisko usytuowane będzie naprzeciwko wejścia, dlatego łatwo będzie nas znaleźć i skorzystać z wyjątkowej okazji” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA.

ROBYG dba o to, aby oferta Grupy była atrakcyjna i różnorodna. Podkreśla to najnowsza kampania pod hasłem „Dajemy więcej!”. W jej ramach spółka prezentuje szereg rozwiązań, które mają zapewnić klientom wygodę, bezpieczeństwo i komfort. Wszystkie mieszkania ROBYG wyposażone są w nowoczesną technologię Smart House w standardzie – bez potrzeby ponoszenia dodatkowych opłat. Lokale w ofercie kwalifikują się również do rządowego programu MdM. Dodatkowo, specjalnie dla Klientów dostępny jest program lojalnościowy ROBYG Club oferujący atrakcyjne prezenty i zniżki – dodaje Joanna Chojecka.

Kampania „Dajemy więcej!” Grupy ROBYG to szeroka gama korzyści dla Klientów. Nowoczesne mieszkania wyposażone są w innowacyjne rozwiązanie technologiczne – system Smart House pozwalające na kontrolowanie i obsługiwanie domowych sprzętów elektrycznych i elektronicznych za pomocą urządzenia mobilnego. Komfort i bezpieczeństwo zagwarantowane dzięki najnowszym technologiom oferowane są w standardzie co oznacza, że system dostępny jest bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.

Warszawska oferta Grupy ROBYG obecnie obejmuje m.in osiedla:

Green Mokotów to wygoda, spokój i komfort podane w nowoczesny i elegancki sposób. Dzięki sąsiadującej z inwestycją linii metra, a także komunikacji naziemnej dotarcie do każdego miejsca w Warszawie jest szybkie i łatwe. Nowoczesny design, najwyższej jakości materiały wykończeniowe i bliskość terenów zielonych – na które ROBYG przeznaczy aż 64% powierzchni inwestycji – sprawiają, że swoje miejsce znajdzie tutaj każdy. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach na terenie inwestycji powstanie także strefa aktywnego wypoczynku oraz place zabaw dla dzieci. W ramach siedmiu etapów powstanie tu około 900 mieszkań o powierzchni od 39 m2 do 123 m2 .

Green Mokotów Premium – czyli 63 lokale o metrażu od 38m2 do 112 m2 w dotychczasowej wysokiej jakości, która cechuje osiedle Green Mokotów, przyprawionej szczyptą luksusu. Mieszkania zostały starannie rozplanowane względem siebie – na każdej klatce znajduje się kameralna ich liczba – dzięki czemu posiadają intymny i zaciszny charakter. Przestronne lobby oraz wysokie drzwi wejściowe do lokali to efekt podwyższonego standardu tego etapu Green Mokotów. Wnętrza apartamentów również zyskały dodatkowe udogodnienia. Wysoki sufit – nawet do 3,55m – to doskonałe pole do popisu dla aranżacji wnętrz. Dodatkowo, wszystkie okna zaopatrzone będą w zewnętrzne, sterowane elektrycznie rolety, a szyba to trzy warstwy wysokiej jakości szkła. Mieszkania skąpane będą w zieleni – zajmie ona blisko 2/3 powierzchni terenu inwestycji.

Apartamenty Villa Nobile cechują nowoczesna architektura i szczegółowo zaaranżowana przestrzeń zielona. Elegancka zabudowa i dbałość o detal sprawiają, że jest to doskonały wybór dla osób o wysokim poczuciu estetyki i ceniących sobie komfort. Łatwy dostęp do placówek edukacyjnych, punktów usługowych oraz licznych obiektów sportowo-rekreacyjnych to tylko niektóre z zalet inwestycji. W ramach osiedla powstanie łącznie około 650 lokali.

Królewski Park to 549 lokali o szerokiej ofercie metrażowej zaprojektowanych według najnowszych trendów architektonicznych. Osiedle tworzy kompleks niskich, kameralnych budynków wyposażonych w balkony i tarasy. Inwestycja zapewnia mieszkańcom bardzo łatwy dostęp zarówno do Centrum Warszawy, jak i okolicznych terenów zielonych oraz rekreacyjnych.

Młody Wilanów to połączenie bogactwa metraży z estetyką i dbałością o wykończenie. Inwestycja obejmuje 255 lokali mieszkaniowych, które w połączeniu z bliskością terenów rekreacyjnych, a także pełną infrastrukturą usługową, idealnie odpowiadają charakterowi młodych mieszkańców Wilanowa, ceniących sobie nowoczesność w otoczeniu przyjaznej zielonej przestrzeni. Znaczna część mieszkań kwalifikuje się do rządowego programu wsparcia MdM.

Stacja Nowy Ursus łączy w sobie ciszę, spokój przy jednoczesnym łatwym dojeździe do Centrum miasta – zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Inwestycję charakteryzuje funkcjonalność, szeroki wybór metraży oraz dostęp do terenów zielonych. Osiedle powstaje przy ul. Posagu 7 Panien, gdzie I etap liczy 136 lokali i oferuje eleganckie oraz przestronne mieszkania, które kwalifikują się do programu MdM. W sprzedaży dostępny jest także nowy etap oferujący szeroki wybór 246 mieszkań – o powierzchni od 32 m2 do 90 m2 .

Osiedle Young City to inwestycja, która łączy w sobie funkcjonalność, dbałość o jakość wykończenia, a także dostęp do terenów zielonych i rekreacyjnych. Ten usytuowany na warszawskim Bemowie nowoczesny kompleks mieszkaniowy jest idealnym miejscem zarówno dla młodych i dynamicznych osób, jak i rodzin z dziećmi. W ramach oferty dostępne są lokale kwalifikujące się do rządowego programu MdM. Docelowo w ramach kompleksu mieszkaniowego ma powstać łącznie 3000 mieszkań.

Osiedle Kameralne stanowi część Bemowa i jest usytuowane na warszawskich Jelonkach. We wrześniu ruszyła sprzedaż nowego etapu. Inwestycja składać się będzie z 107 lokali o powierzchniach od 33 m2 do 73 m2 . Dzięki bliskiej odległości do linii autobusowych oraz tramwajowych, dojazd do Centrum stolicy zajmuje zaledwie 20 minut. Tym samym jest to doskonała propozycja zarówno dla zapracowanych i szukających odpoczynku singli, jak i rodzin z dziećmi. W ramach projektu powstanie w sumie 900 lokali o różnorodnych metrażach. Osiedle zdobyło także prestiżową nagrodę Złote VILLE 2016.

Park Wola Residence dzięki doskonałej komunikacji i bogatej infrastrukturze osiedle łączy dynamikę metropolii ze spokojnym charakterem najbliższego sąsiedztwa. Aktywnemu wypoczynkowi sprzyjają z kolei sąsiadujące z inwestycją liczne tereny rekreacyjne – m.in. Park Sowińskiego oraz Powstańców Warszawy. Jednocześnie znajduje się blisko centrów handlowych, sklepów, restauracji, pubów czy instytucji kulturalnych. Projekt przewiduje wybudowanie 307 lokali mieszkaniowych, a już w ten weekend nastąpi premiera nowej inwestycji ROBYG na warszawskiej Woli.