16.03.2016

Odwiedź biura sprzedaży ROBYG podczas dni otwartych 19 i 20 marca!

Planujesz zakup upragnionego M i szukasz oferty, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania?


Już niedługo będziesz mógł zrealizować swoje marzenie! Odwiedź biura sprzedaży ROBYG w dniach 19 – 20 marca i zapoznaj się z bieżącą ofertą mieszkaniową podczas dni otwartych. Będziemy czekać na Bemowie, Woli, Mokotowie, Ursusie oraz w Wilanowie w godzinach 10.00 – 15.00. Dla uczestników wydarzenia przygotowaliśmy atrakcyjne promocje cenowe oraz porady konsultantów związane z finansowaniem zakupu nieruchomości.

Dni otwarte ROBYG to okazja, aby nie tylko zapoznać się z bieżącą ofertą mieszkaniową, ale także przyjrzeć się wybranej inwestycji z bliska. Podczas wydarzenia można będzie osobiście ocenić funkcjonalność infrastruktury, dostępność sklepów oraz lokali usługowych, jak i sprawdzić standard wykończenia. Nasi pracownicy odpowiedzą także na wszystkie pytania gości – będzie można m.in. zasięgnąć informacji na temat sposobu sfinansowania zakupu lokalu w ramach rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych”. Wszyscy klienci, którzy udadzą się do jednego z biur sprzedaży ROBYG będą mogli zapoznać się z nowymi inwestycjami. „Zakup mieszkania to bardzo ważna decyzja, którą należy wcześniej dokładnie przemyśleć. Nadchodzące dni otwarte to doskonała okazja do zapoznania się z niezwykle szeroką ofertą mieszkaniową ROBYG w stolicy oraz korzyściami wynikającymi z wyboru jednej z naszych inwestycji. Najwyższy standard wykończenia, funkcjonalność i zróżnicowane metraże to tylko niektóre z zalet mieszkań, na jakie mogą liczyć ich przyszli mieszkańcy. Dodatkowym atutem lokali oferowanych w ramach inwestycji ROBYG jest zastosowanie nowoczesnych technologii – w ramach usługi Smart House – ułatwiających zarządzanie mediami oraz systemem ochrony w mieszkaniu. Wykorzystanie tego typu narzędzi to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim oszczędność dla domowego portfela. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do naszych biur sprzedaży na Mokotowie, Wilanowie, Ursusie, Bemowie i Woli, by móc osobiście się o tym przekonać. Ponadto na wszystkie osoby zainteresowane rządowym programem wsparcia MDM będą czekać nasi konsultanci, którzy nie tylko zdradzą szczegóły inicjatywy, ale także zaprezentują lokale ROBYG dostępne na preferencyjnych warunkach” – mówi Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA. Wszystkie inwestycje Grupy ROBYG budowane są w technologii Smart House. Poszczególne moduły pozwalają na zdalne sterowanie sprzętami znajdującymi się w mieszkaniu. Za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej można kierować pracą m.in. żaluzji, gniazdek elektrycznych czy klimatyzacji. Ta innowacyjna technologia gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wyjątkową wygodę mieszkania.

W warszawskiej ofercie Grupy ROBYG obecnie znajdują się mieszkania w inwestycjach m.in:

Osiedle Young City to nowoczesny kompleks mieszkaniowy usytuowany na warszawskim Bemowie, nieopodal planowanej stacji metra. Inwestycja łączy w sobie liczne tereny zielone, place zabaw, a także niezbędną infrastrukturę usługową. Dzięki nim osiedle jest idealnym miejscem zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i młodych oraz dynamicznych osób – w ofercie są również lokale kwalifikujące się do rządowego programu MdM. Docelowo w ramach wieloetapowego kompleksu mieszkaniowego ma powstać łącznie 3000 lokali.

Osiedle Park Wola Residence składa się z 318 lokali mieszkaniowych i jest idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie funkcjonalność oraz dostęp do infrastruktury miejskiej. Dzięki temu, że jest zlokalizowane w niedalekiej odległości od centrów handlowych, sklepów, restauracji, pubów czy instytucji kulturalnych, pozwala na różnorodne spędzanie czasu wolnego. Aktywnemu wypoczynkowi sprzyjają z kolei sąsiadujące z inwestycją liczne tereny rekreacyjne – m.in. Park Sowińskiego oraz Powstańców Warszawy. Już wkrótce rozpoczną się odbiory mieszkań.

Stacja Nowy Ursus posiada wszystkie zalety mieszkania w zacisznej okolicy z szybkim dostępem do centrum. I etap osiedla składać się będzie ze 136 mieszkań. Bliskość komunikacji kolejowej zapewnia łatwy dojazd do centrum miasta w zaledwie 12 minut. W ramach inwestycji wszystkie lokale kwalifikują się do programu MdM, a wykorzystane nowoczesne rozwiązania architektoniczne idealnie wpisują się w trend związany z rewitalizacją Ursusa. W bliskim sąsiedztwie osiedla znajduje się Park Czechowicki czy Centrum Handlowe Skorosze.

Osiedle Kameralne położone jest na Jelonkach, w starej części warszawskiego Bemowa. Ta nowoczesna inwestycja zakładająca budowę ponad 900 lokali. W sprzedaży znajduje się właśnie IV faza inwestycji. Bliskość linii autobusowych oraz tramwajowych sprawia, że dojazd do Centrum stolicy zajmuje zaledwie 20 minut. Osiedle Kameralne to zatem idealna propozycja dla osób szukających idealnych warunków do odpoczynku i relaksu po pracy. Osiedle zdobyło prestiżową nagrodę Złote VILLE 2016.

Apartamenty Villa Nobile to najnowsza inwestycja ROBYG cechująca się interesującą formą architektoniczną oraz kameralną zabudową, doskonale komponującą się z okolicznymi terenami zielonymi. W ramach osiedla powstanie około 650 lokali o powierzchni od 28 m2 do 140 m2. Ofertę mieszkaniową dodatkowo uzupełnia łatwy dostęp do placówek edukacyjnych, punktów usługowych oraz licznych obiektów sportoworekreacyjnych. Dzięki najwyższej jakości materiałom wykończeniowym oraz funkcjonalnym wnętrzom osiedle jest idealne dla osób ceniących sobie wygodę i elegancję.

Królewski Park to projekt mieszkaniowy obejmujący 549 lokali o zróżnicowanych metrażach. Kompleks niskich, kameralnych budynków urzeka każdego poszukującego własnego M. Najlepsze materiały wykończeniowe oraz eleganckie fasady sprawiają, że osiedle jest nowoczesne i prestiżowe. Inwestycję otaczają liczne tereny rekreacyjne, które tworzą idealne warunki do aktywnego spędzania wolnego czasu lub odpoczynku na łonie natury. Osiedle gwarantuje również dostęp do szerokiej oferty usługowej Miasteczka Wilanów.

Młody Wilanów to doskonała propozycja dla osób ceniących estetykę połączoną z zielenią i bliskością terenów rekreacyjnych. Osiedle tworzy kompleks budynków mieszkaniowych zlokalizowanych w prężnie rozwijającym się Miasteczku Wilanów. W ramach projektu powstanie w sumie 255 lokali o różnorodnych metrażach. Część mieszkań dostępnych jest z dofinansowaniem w ramach MdM.

Green Mokotów to siedmioetapowe osiedle, które składać się będzie z około 900 mieszkań o powierzchniach od 39 m2 do 123 m2. Inwestycja łączy w sobie bliskość centrum stolicy oraz wysoki komfort mieszkania. Dzięki sąsiedztwu I linii metra, a także komunikacji naziemnej dotarcie do każdego miejsca w Warszawie jest szybkie i wygodne. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie wielkomiejską atmosferę oraz dostęp do terenów zielonych. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach powstanie tutaj także strefa aktywnego wypoczynku oraz place zabaw.