16.12.2016

Królewski Park: 27,4 tys. m2 sprzedane w Wilanowie

Do nabycia w dzielnicy jeszcze 205 lokali w dwóch atrakcyjnych inwestycjach ROBYG – Młody Wilanów oraz Apartamenty Villa Nobile


Grupa ROBYG sprzedała i oddała do użytkowania 528 lokali w warszawskiej inwestycji Królewski Park. Zakończony z powodzeniem projekt jest częścią popularnego Miasteczka Wilanów. Prace konstrukcyjne trwały dwa lata i zakończyły się w trzecim kwartale 2016 roku. Jest to już ósma z kolei inwestycja, którą Grupa ROBYG przez 16 lat działalności ukończyła w całości na terenie Warszawy. Deweloper posiada w Wilanowie jeszcze 205 lokali – wszystkie wyposażone będą bezpłatnie w technologię Smart House. W ofercie ROBYG – w projekcie Młody Wilanów – znajdują się także mieszkania, które kwalifikują się do programu MdM.

ROBYG prowadzi w Warszawie 8 inwestycji – w dzielnicach: Bemowo, Mokotów, Ursus, Wilanów, Wola, Żoliborz – w tym – w przygotowaniu projekty na Białołęce i Pradze Południe.

Wilanów to jedna z najbardziej prestiżowych części miasta, która postrzegana jest jako atrakcyjne do zamieszkania miejsce. Na zakup lokalu w tej dzielnicy decydują się zarówno osoby szukające własnego „M”, jak i inwestorzy – mieszkania w Wilanowie to doskonały sposób na lokatę kapitału. Wpływ ma na to m.in. bardzo dobrze rozbudowana w tej części Warszawy infrastruktura komunikacyjna i usługowa oraz znajdujące się tutaj liczne budynki użyteczności publicznej.

ROBYG był jednym z pierwszych deweloperów, który na początku poprzedniej dekady dostrzegł potencjał Wilanowa. W 2001 roku ruszyła budowa Nowej Rezydencji Królowej Marysieńki – naszej pierwszej inwestycji w tej części miasta. W kolejnych latach Grupa sukcesywnie kończyła cieszące się dużym zainteresowaniem projekty. Dzisiaj ROBYG może pochwalić się aż 5329 sprzedanymi lokalami w ośmiu ukończonych inwestycjach w Warszawie, z czego cztery znajdują się właśnie w Wilanowie” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA w Warszawie.

Grupa ROBYG buduje z myślą o klientach – realizuje zarówno osiedla, jak i rozbudowuje infrastrukturę dzielnic. W samym Wilanowie deweloper stworzył m.in.: zespół dwóch podświetlanych fontann na skrzyżowaniu ulic Rzeczpospolitej i Osi Królewskiej, siłownię plenerową, sygnalizację świetlną czy drogi dojazdowe.

Mieszkańcy cenią Wilanów za zieloną okolicę oraz fakt, że czują się w nim bezpiecznie. Dzielnica ma również bogatą przeszłość, której początki sięgają XIV wieku. Ślady historii są obecnie do dzisiaj – w Wilanowie znajduje się np. Muzeum Króla Jana III, do którego w tym roku ROBYG przekazał zabytkową czekoladnicę – cenny eksponat uzupełniający kolekcję porcelany miśnieńskiej. Wilanów jest również doskonałym miejscem startowym na ciekawe wycieczki weekendowe – w niewielkiej odległości leżą m. in. Park Kultury w Powsinie i Chojnowski Park Krajobrazowy.

Aktualnie w Wilanowie ROBYG realizuje dwa projekty: Młody Wilanów oraz Apartamenty Villa Nobile – decyzja o ich uruchomieniu wynikała z faktu, że dzielnica cały czas jest postrzegana jako niezwykle atrakcyjne miejsce do życia. Klienci znajdą w naszej ofercie mieszkania w szerokim zakresie metraży – od 27 m2 do 147 m2 . Mają one bardzo dobry stosunek jakości do ceny – zaczynają się one już od 6 100 zł za metr. Dodatkowo, w inwestycji Młody Wilanów znajdują się lokale kwalifikujące się do rządowego programu MdM – informacja ta jest szczególnie istotna, ponieważ już 1 stycznia odblokowana zostanie druga połowa środków przeznaczonych do wykorzystania w 2017 roku” – dodaje Joanna Chojecka.

ROBYG buduje mieszkania, które posiadają jeden z najkorzystniejszych na rynku stosunków jakości do ceny – wpływ ma na to m. in. technologia Smart House, którą deweloper instaluje w standardzie w każdym lokalu. Oznacza to, że klient otrzymuje za darmo – wraz z zakupionym mieszkaniem – nowoczesne rozwiązania, które umożliwiają zdalne sterowanie pracą domowych urządzeń. Smart House przekłada się również na realne oszczędności – system pozwala zaoszczędzić na rachunkach za prąd – nawet do 30%.