Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.

27.10.2016

Jeszcze 30 mieszkań dostępnych w rządowym programie MdM w Wilanowie z Grupą ROBYG

Łącznie deweloper ma w sprzedaży ponad 300 lokali w Wilanowie


Ponad 300 lokali w sprzedaży, 6 zrealizowanych inwestycji, prawie 10 000 mieszkańców na osiedlach – to najważniejsze osiągnięcia Grupy ROBYG w Wilanowie. Z trzech realizowanych obecnie przez Grupę ROBYG wilanowskich inwestycji – Villa Nobile, Królewski Park i Młody Wilanów – jeszcze 30 mieszkań dostępnych jest w programie MdM. Grupa ROBYG jest jednym z niewielu deweloperów, którzy w Wilanowie posiadają w ofercie lokale kwalifikujące się do rządowego programu. Apartamenty w inwestycji Młody Wilanów to doskonałe rozwiązanie dla osób szukających mieszkania w przystępnej cenie w prestiżowej części miasta.

ROBYG realizuje w Warszawie 12 projektów mieszkaniowych w 7 dzielnicach: Mokotów, Wilanów, Wola, Bemowo, Ursus, Żoliborz oraz Praga Południe. W Gdańsku spółka posiada 7 inwestycji w 5 rejonach miasta: Jasień, Letnica, Wrzeszcz, Zaspa i Morena.

Wilanów jest dynamiczną dzielnicą, której intensywny rozwój to efekt ostatnich dwóch dekad. Grupa ROBYG jest obecna w Wilanowie od 2002 r. – w tym okresie sprzedała prawie 3 900 lokali w 6 inwestycjach. Szesnastoletnie doświadczenie w realizacji projektów sprawia, że nasze osiedla są przemyślane, dzięki czemu cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Dodatkowo, ROBYG jest jednym z niewielu deweloperów, którzy w Wilanowie posiadają w ofercie mieszkania kwalifikujące się do programu MdM – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA.

Duża popularność mieszkań ROBYG w Wilanowie to efekt szeregu zalet: doskonałej lokalizacji, dobrego projektu oraz starannego wykonania. Dodatkowo, ponieważ Grupa ROBYG podchodzi do inwestycji w sposób kompleksowy, lokale – otoczone zielenią i terenami rekreacyjnymi zaaranżowanymi przez specjalistów – usytuowane są blisko szlaków komunikacyjnych. Same budynki, które umiejętnie wkomponowano w bezpośrednie otoczenie, w połączeniu z rozwiniętą infrastrukturą w okolicy tworzą kompleksową całość.

ROBYG oferuje mieszkania pod hasłem „Dajemy więcej!” – dlatego oferta Grupy jest bogata i zadowoli klientów poszukujących różnych rozwiązań, również na Wilanowie. ROBYG w standardzie wyposaża swoje mieszkania w liczne udogodnienia, np. instalację światłowodową, panele fotowoltaiczne, drzwi antywłamaniowe czy zdalnie sterowaną bramę garażową. Ponadto wszystkie bez wyjątku apartamenty w inwestycjach ROBYG posiadają technologię Smart House. Deweloper – co wyróżnia firmę na tle konkurencji – udostępnia to nowoczesne rozwiązanie bez żadnych dodatkowych opłat. Hasło „Dajemy więcej!” zobowiązuje – dodaje Joanna Chojecka.

Lokale w ofercie ROBYG wyposażone są w Smart House – nowoczesną technologię, która zamieni mieszkanie w „inteligentny dom”. Rozwiązanie to pozwala na zdalne sterowanie domowymi sprzętami elektronicznymi, np. żaluzjami czy klimatyzacją. Zarządzanie pozwala na zmniejszenie zużycia prądu i redukcję rachunków za energię elektryczna nawet do 30%. Sterowanie możliwe jest dzięki aplikacji, którą klient instaluje na urządzeniu mobilnym – dzięki temu w łatwy i prosty sposób ma zawsze pod ręką możliwość przygotowania mieszkania na swój powrót.

Młody Wilanów to połączenie bogactwa metraży z estetyką i dbałością o wykończenie. Inwestycja obejmuje 255 lokali mieszkaniowych, które w połączeniu z bliskością terenów rekreacyjnych, a także pełną infrastrukturą usługową, idealnie odpowiadają charakterowi młodych mieszkańców Wilanowa, ceniących sobie nowoczesność w otoczeniu przyjaznej zielonej przestrzeni. Znaczna część mieszkań kwalifikuje się do rządowego programu wsparcia MdM.WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

+

15.01.2018

ROBYG wprowadza nową usługę – coworking

Working Balance w Robyg Business Center w Wilanowie

+

12.01.2018

Szampański Weekend z Grupą ROBYG

Dni otwarte od 13 do 14 stycznia. Lokale już za 5799 zł za mkw.

+

05.01.2018

ROBYG – około 3470 lokali zakontraktowanych i ponad 2100 planowanych do uznania w przychodach w 2017 roku

Rekordowa kontraktacja w historii Grupy ROBYG

+

22.12.2017

ROBYG: Ten rok to nasz wspólny sukces!

Dziękujemy za Państwa zaufanie i kolejny wspólny rok!