Włochy ul. Budki Szczęśliwickie

City Sfera

Ostatnie mieszkania
w znakomitej lokalizacji. Ceny od 8700 zł/m2.

Galeria inwestycji

Wizualizacje
Zdjęcia z realizacji

Opis inwestycji

Inwestycja mieszkaniowa ROBYG City Sfera to około 1000 nowych mieszkań na sprzedaż w niskiej zabudowie z naturalnymi surowcami na elewacji i częściach wspólnych.

Na osiedlu powstanie plac zabaw dla dzieci, zadbana zieleń z elementami małej architektury, stacja rowerowa, a nawet fitness wewnątrz budynku. Atutem inwestycji City Sfera jest nie tylko wysoki standard, ale również lokalizacja przy ul. Budki Szczęśliwickie, blisko centrum Warszawy, na styku trzech dzielnic, Ochoty, Woli i Włoch. Niedaleko stąd do sklepów, centrów rozrywki i centrów handlowych m.in. Blue City, czy Atrium Reduta.

Lokalną atrakcją jest Park Szczęśliwicki oraz ceniona przez narciarzy Górka Szczęśliwicka .  Jeżeli prowadzisz aktywne życie towarzyskie i kulturalne, chcesz podążać z duchem czasu i korzystać z atrakcji, jakie oferuje centrum miasta - to jest miejsce idealne dla Ciebie! 

Sprawdź co zyskujesz

Najbliższa okolica

Lokalizacja
jest naszym atutem

Aleje Jerozolimskie z przystankami autobusowymi oraz stacją kolejki Warszawa Aleje Jerozolimskie dzieli od osiedla tylko kilkuminutowy spacer. Dzięki temu City Sfera jest dobrze skomunikowana z każdą częścią miasta. Posiada również szybkie połączenie z lotniskiem im. Chopina.

Zamieszkaj
w zielonej okolicy

City Sfera usytuowana jest wśród zieleni. Miłośników spacerów i rekreacji ucieszy bliskość Parku Szczęśliwickiego, a w nim stoku narciarskiego - jednego z największych i najpiękniejszych tego typu ośrodków w Europie.

Idź z duchem czasu

Położenie osiedla pozwala sprostać dynamice życia i podążać z duchem czasu. Okoliczne centra biznesowe oferują możliwość rozwoju kariery, a pobliskie centra rozrywkowe i handlowe zapewnią satysfakcjonujące życie towarzyskie i kulturalne.

Lokalizacja inwestycji

Mapa
Panorama
Ulubione ()

Sprzedaż mieszkań 22 888 50 50

Zapytaj o ofertę, wypełniając poniższy formularz.

ONEbutton