Włochy ul. Budki Szczęśliwickie

City Sfera

Ostatnie mieszkania
w znakomitej lokalizacji. Ceny od 8700 zł/m2.

Galeria inwestycji

Wizualizacje
Zdjęcia z realizacji

Opis inwestycji

Inwestycja mieszkaniowa ROBYG City Sfera to około 1000 nowych mieszkań na sprzedaż w niskiej zabudowie z naturalnymi surowcami na elewacji i częściach wspólnych.

Na osiedlu powstanie plac zabaw dla dzieci, zadbana zieleń z elementami małej architektury, stacja rowerowa, a nawet fitness wewnątrz budynku. Atutem inwestycji City Sfera jest nie tylko wysoki standard, ale również lokalizacja przy ul. Budki Szczęśliwickie, blisko centrum Warszawy, na styku trzech dzielnic, Ochoty, Woli i Włoch. Niedaleko stąd do sklepów, centrów rozrywki i centrów handlowych m.in. Blue City, czy Atrium Reduta.

Lokalną atrakcją jest Park Szczęśliwicki oraz ceniona przez narciarzy Górka Szczęśliwicka .  Jeżeli prowadzisz aktywne życie towarzyskie i kulturalne, chcesz podążać z duchem czasu i korzystać z atrakcji, jakie oferuje centrum miasta - to jest miejsce idealne dla Ciebie! 

Sprawdź co zyskujesz

Najbliższa okolica

Lokalizacja
jest naszym atutem

Aleje Jerozolimskie z przystankami autobusowymi oraz stacją kolejki Warszawa Aleje Jerozolimskie dzieli od osiedla tylko kilkuminutowy spacer. Dzięki temu City Sfera jest dobrze skomunikowana z każdą częścią miasta. Posiada również szybkie połączenie z lotniskiem im. Chopina.

Zamieszkaj
w zielonej okolicy

City Sfera usytuowana jest wśród zieleni. Miłośników spacerów i rekreacji ucieszy bliskość Parku Szczęśliwickiego, a w nim stoku narciarskiego - jednego z największych i najpiękniejszych tego typu ośrodków w Europie.

Idź z duchem czasu

Położenie osiedla pozwala sprostać dynamice życia i podążać z duchem czasu. Okoliczne centra biznesowe oferują możliwość rozwoju kariery, a pobliskie centra rozrywkowe i handlowe zapewnią satysfakcjonujące życie towarzyskie i kulturalne.

Lokalizacja inwestycji

Mapa
Panorama
Ulubione ()

Sprzedaż mieszkań 22 888 50 50

Zapytaj o ofertę, wypełniając poniższy formularz.

Administratorem Danych Osobowych jest ROBYG Marketing i Sprzedaż Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Rzeczypospolitej 1, 02-972 Warszawa (dalej jako „Spółka”). Z Inspektorem Ochrony Danych można skontaktować się mailowo: iod@robyg.com.pl oraz korespondencyjnie: Inspektor Ochrony Danych, al. Rzeczypospolitej 1, 02-972 Warszawa z dopiskiem "Inspektor Ochrony Danych". Ze względu na charakter formularza podanie danych w nim oznaczonych jest niezbędne do prawidłowej identyfikacji osoby składającej zapytanie oraz sprawnego przeprocesowania tego zapytania w Dziale Sprzedaży ROBYG. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących ofert Spółek z Grupy ROBYG w formie elektronicznej oraz telefonicznej bądź w celu udostępnienia danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail do NOTUS Finanse S.A. ul. Marszałkowska 76, 00-517 Warszawa, w celu przygotowania ofert kredytu hipotecznego uzyskiwanego za pośrednictwem NOTUS Finanse na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Jeżeli chcesz skontaktować się z nami i zapytać o ofertę wyłącznie e-mailowo lub telefonicznie, bądź chciałbyś zapytać o konkretną ofertę w danym Biurze Sprzedaży, skorzystaj z podanych danych kontaktowych na stronie: https://robyg.pl/kontakt. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia (w szczególności w zakresie wsparcia IT, utrzymania narzędzia do wysyłki e-mail, SMS). Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel przetwarzania.
ONEbutton