Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.

Warszawa / Wilanów

Młody Wilanów

Już od 6500 zł / m2

pokoje: od 3 do 4
powierzchnia: 68 - 92 m2
dostępne mieszkania: 4

KONTAKT

BIURO SPRZEDAŻY WILANÓW:
02-972 Warszawa | al. Rzeczypospolitej 27

Tel. +48 22 885-41-55
E-mail: bsprzedazy@robyg.com.pl

Warszawa / Wilanów

Młody Wilanów

Już od 6500 zł / m2

pokoje: od 3 do 4
powierzchnia: 57 - 92 m2
dostępne mieszkania: 4

KONTAKT

BIURO SPRZEDAŻY WILANÓW:
02-972 Warszawa | al. Rzeczypospolitej 27

Tel. +48 22 885-41-55
E-mail: bsprzedazy@robyg.com.pl

Osiedle Młody Wilanów

To wyjątkowe miejsce na warszawskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Dogodna lokalizacja, szybki i łatwy dojazd do centrum miasta, a także bliskie sąsiedztwo licznych terenów rekreacyjnych to jedynie niektóre atuty osiedla. Zaprojektowane w ramach inwestycji budynki odpowiadają światowym standardom architektonicznym i doskonale wpisują się w dynamiczny charakter Miasteczka Wilanów. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych oraz ekologicznych materiałów budowlanych osiedle będzie przyjazne zarówno dla swoich mieszkańców jak i środowiska. Umożliwić ma to m.in. szereg inteligentnych rozwiązań dla domu, które w łatwy sposób pozwolą zdalnie zarządzać oświetleniem i multimediami. Prawdziwą wygodę zagwarantuje także system zarządzania ochroną, który zapewni mieszkańcom bezpieczeństwo podczas ich nieobecności w domu.

Architektura

Niebanalna architektura, komfortowe i przestronne mieszkania, a także dbałość o szczegóły i walory estetyczne – oto, co wyróżnia inwestycje ROBYG wśród innych deweloperów. Wszystko to znaleźć można w ramach osiedla Młody Wilanów, które zostało zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach. Młody Wilanów to eleganckie fasady, przestronne wnętrza, doskonale usytuowane balkony i tarasy, a także najwyższej jakości materiały budowlane i wykończeniowe. Nowoczesna forma architektoniczna osiedla z niską zabudową oraz otaczającą budynki zielenią to połączenie, które spodoba się każdemu.

Wilanów

To jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. To właśnie tu historia przenika się z nowoczesnością. Obok najcenniejszych zabytków polskiej kultury powstają nowe i eleganckie osiedla. Coraz więcej młodych ludzi właśnie tutaj odnajduje swoje miejsce na ziemi. Bliskość zieleni, wysoko rozwinięta infrastruktura miejska oraz świetna komunikacja z centrum Warszawy sprawiają, że w Wilanowie mieszka się komfortowo. Główną atrakcją dzielnicy jest zespół pałacowo-parkowy. Jest to jeden z najpiękniejszych zabytków europejskiego baroku, ale również miejsce wydarzeń kulturalnych, koncertów i spotkań warszawiaków.

Styl życia

Osiedle Młody Wilanów to przede wszystkim nowoczesny styl życia, doskonała komunikacja z centrum miasta, a przy tym bliskość parków i terenów rekreacyjnych. Dzięki znajdującym się w okolicy licznym ścieżkom rowerowym, pobliskiej stadninie koni oraz punktom outdoor fitness, miejsce to idealnie spełni oczekiwania zarówno – ceniących sobie indywidualność – osób młodych, jak i rodzin poszukujących otoczenia dla siebie oraz swoich bliskich. Popołudnie w gronie znajomych umilą tutejsze kawiarenki i restauracje, natomiast ofertę kulturalną zapewnią Muzeum Pałac w Wilanowie oraz Muzeum Plakatu, które regularnie organizują wystawy malarstwa, koncerty i plenerowe pokazy filmowe.

Infrastruktura

W ciągu ostatnich kilku lat Wilanów radykalnie zmienił swoje oblicze. Z zapomnianej części stolicy, przemienił się w modną i nowoczesną dzielnicę. Osiedle Młody Wilanów wykorzystuje wszystkie atuty swojej lokalizacji i gwarantuje dostęp do wysokorozwiniętej infrastruktury miejskiej wyposażonej w bogate zaplecze edukacyjne, usługowe i rekreacyjne. W pobliżu znajdują się między innymi nowoczesne baseny oraz boiska „Orlik”.

Edukacja

Przyszli mieszkańcy osiedla Młody Wilanów, dzięki dużej liczbie placówek edukacyjnych, mogą być spokojni o rozwój swoich dzieci. Bliskość przedszkoli i szkół sprawia, że najmłodsi mieszkańcy będą mogli bezpiecznie i szybko wracać po zajęciach do domu. Na terenie Wilanowa istnieje już 7 szkół podstawowych, 5 gimnazjów, 4 licea oraz 13 przedszkoli o różnych profilach dodatkowego nauczania.

Usługi

Liczne lokale usługowe w bliskim sąsiedztwie osiedla gwarantują szybkie załatwienie najpotrzebniejszych spraw zaledwie o krok od domu. Mieszkańcy mają do dyspozycji m.in. wielkopowierzchniowy sklep Alma, punkty usługowe oraz kawiarnie i restauracje. Na terenie Miasteczka Wilanów nie zabraknie również cyklicznie organizowanych jarmarków – m.in. z żywnością ekologiczną i rękodziełem.

Młody Wilanów - Dostępne mieszkania

METRAŻ od 68 do 92

POKOJE od 3 do 4

Budynek/klatka Piętro Etap Nr lokalu Pokoje Powierzchnia Ogród Balkon Taras Loggia
A 4 Etap 2 A.4.4 4 91.54 - 10.17 - - SZCZEGÓŁY DO SCHOWKA
A 4 Etap 2 A.4.3 3 68.4 - 8.99 - - SZCZEGÓŁY DO SCHOWKA
A 2 Etap 2 A.2.4 4 91.54 - 10.17 - - SZCZEGÓŁY DO SCHOWKA
A 1 Etap 2 A.1.4 4 91.54 - 10.17 - - SZCZEGÓŁY DO SCHOWKA

Młody Wilanów - Dostępne mieszkania

METRAŻ od 9999 do 0

POKOJE od 9999 do 0

Budynek/klatka Piętro Etap Nr lokalu Pokoje Powierzchnia Ogród Balkon Taras

Młody Wilanów - Lokalizacja

Wytycz trasę

Młody Wilanów - Dziennik budowy

Młody Wilanów - Film

Młody Wilanów - Kontakt

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.

PODOBNE OFERTY

+

Warszawa - Mokotów

NOWY ETAP JUŻ W SPRZEDAŻY! Green Mokotów jest wyjątkowy. Niepowtarzalny klimat w połączeniu z idealnym położeniem sprawia, że Mokotów to ulubiona dzielnica wielu warszawiaków.

+

Warszawa - Mokotów

Green Mokotów Premium Apartments to nowoczesny i ekskluzywny projekt w samym sercu Mokotowa.

+

Warszawa - Wilanów

NOWY ETAP JUŻ W SPRZEDAŻY! Wilanów jest jedną z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy, gdzie historia i nowoczesność przenikają się wzajemnie.