07.08.2018

Grupa ROBYG z nowymi partnerami programu ROBYG Club

Grupa ROBYG rozszerza zakres współpracy ze sklepami i usługodawcami w ramach programu lojalnościowego ROBYG Club. Do grona firm współpracujących z ROBYG dołączyły m.in.: Domoprofi, Selsey i Parkiet Studio. Ponadto, cały czas można skorzystać z oferty Home&You, VOX, Leroy Merlin i wielu innych firm[1]. Dzięki programowi kupujący mogą skorzystać z atrakcyjnych upustów cenowych w sklepach partnerskich ROBYG, m.in. z wyposażeniem wnętrz. Jest to doskonały sposób na urządzenie nowego mieszkania w przystępnej cenie – z rabatem nawet do 50%[2]. Grupa ROBYG ma dla swoich klientów dodatkowe udogodnienie – specjalny miesięczny rabat powitalny do wyjątkowej przestrzeni coworkingowej w Warszawie – ROBYG WORKING BALANCE.


ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje w dzielnicach: Wilanów, bliski Tarchomin, Bemowo, Wola, Mokotów, Ursus i Włochy, a wkrótce planuje uruchomienie kolejnych projektów.

„Grupa ROBYG dokłada wszelkich starań, aby maksymalnie ułatwić klientom zakup i urządzenie nowego mieszkania. Oferujemy profesjonalne wsparcie doradców, którzy pomogą w wyborze lokalu najlepiej spełniającego wymogi rodziny. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania związane z formalnościami i doradzą w kwestii pozyskiwania kredytu. Specjalnie dla naszych Klientów stworzyliśmy program ROBYG Club, żeby wesprzeć ich nie tylko na etapie formalności i wyboru lokali, ale także w czasie jego urządzania. Dzięki niemu kupujący mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów u naszych partnerów. Nowe mieszkanie to duże wydatki, które dzięki ROBYG CLUB będą nieco mniejsze” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA w Warszawie.

Nowi partnerzy ROBYG Club to nowe możliwości:

  • Domoprofi – voucher 3.000 zł na zakup sprzętu AGD
  • Selsey – 10% zniżki na meble i dekoracje
  • Parkiet Studio – zniżki do 10% na podłogi, drzwi, tarasy, schody oraz profesjonalny montaż

Program ROBYG Club stworzony został z troski o komfort i wygodę klientów na każdym etapie zakupu mieszkania. Grupa oferuje dodatkowe korzyści zarówno podczas zakupu mieszkania, 

jak i jego urządzania. Ze szczególną starannością spółka dobiera partnerów programu, tak żeby kupujący mieszkanie mogli urządzić mieszkanie od A do Z korzystając z oferty rabatowej, a zakupu mogli zrealizować zarówno w Warszawie, jak i w Gdańsku.

  • Poleć Nas – to dodatkowe korzyści na etapie zakupu mieszkania. Na osoby skutecznie polecające zakup mieszkania w ROBYG czekają prezenty – 1 polecenie-rower miejski, 2 polecenia iPad mini lub voucher o wartości do 2.000 złotych do wykorzystania w znanym elektromarkecie[3], 3 polecenia voucher o wartości do 5.000 złotych na wykończenie mieszkania[4].
  • Karta Rabatowa – to program, który stworzyliśmy doceniając naszych nowych klientów. Dzięki karcie wykańczając zakupiony u nas lokal, możesz skorzystać z atrakcyjnych upustów cenowych przygotowanych specjalnie dla Ciebie w sklepach z segmentu budowlanego, jak i wystroju wnętrz.

ROBYG w swojej ofercie posiada nowoczesną przestrzeń coworkingową Working Balance. Jest to projekt skierowany do wszystkich, którzy szukają komfortowej przestrzeni biurowej w dowolnym wymiarze godzin. Working Balance to 300 m2 funkcjonalnego wnętrza zlokalizowanego w ROBYG Business Center przy Al. Rzeczpospolitej 1 – w samym sercu warszawskiego Wilanowa. Blisko 100 miejsc do pracy doskonale nadaje się do rozwijania własnego biznesu w sprzyjających warunkach. Na chętnych czekają sale konferencyjne, profesjonalnie przygotowany open-space – idealny do networkingu i pracy w przyjaznej atmosferze – oraz bezpłatny parking wielopoziomowy. Największą zaletą projektu ROBYG Working Balance jest elastyczność. Najemca wybiera kiedy i jak długo chce skorzystać z przestrzeni biurowej – to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich działających w myśl zasad ekonomii współdzielenia, którzy chcą płacić tylko za to co faktycznie wykorzystali.

„Grupa ROBYG od 2000 roku sprzedała już ponad 18 000 lokali, co świadczy o popularności oferty spółki. Inwestycje ROBYG są zaprojektowane w sposób łączący estetykę z funkcjonalnością. Przemyślane jest także bezpośrednie otoczenie inwestycji – dbamy, aby nasze osiedla posiadały pełną infrastrukturę. Często też inwestujemy w okolice tak żeby była wygodniejsza dla mieszkańców. Tak powstały m.in. parkingi, siłownie plenerowe na Mokotowie i w Wilanowie, zespół fontann w Wilanowie, drogi dojazdowe, ścieżki rowerowe, chodniki, czy park na Odolanach. Warto pamiętać też, że wszystkie mieszkania ROBYG posiadają w standardzie nowoczesny system Smart House– dodaje Joanna Chojecka.

Wszystkie inwestycje Grupy ROBYG budowane są w technologii Smart House. Poszczególne moduły pozwalają na zdalne sterowanie sprzętami znajdującymi się w mieszkaniu. Za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej można kierować pracą m.in. żaluzji, gniazdek elektrycznych czy klimatyzacji. Ta innowacyjna technologia gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wyjątkową wygodę mieszkania.

[1] Pełna lista partnerów na stronie www http://www.robygclub.pl/

[2] Rabaty zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie www: https://robygclub.pl/sites/default/files/regulamin_robygclub.pdf

[3] Czytaj: Regulamin Warszawa: https://robyg.pl/wp-content/uploads/2016/02/2018-regulamin-robyg-club_new.pdf Gdańsk: https://www.gdansk.robyg.pl/robyg-club/regulamin-robyg-club

[4] Aktualne korzyści należy sprawdzać w regulaminie na stronach Warszawa: Warszawa: https://robyg.pl/wp-content/uploads/2016/02/2018-regulamin-robyg-club_new.pdf i Gdańsk: https://www.gdansk.robyg.pl/robyg-club/regulamin-robyg-club