30.07.2018

Grupa ROBYG z nowym projektem w kolejnej warszawskiej dzielnicy

Grupa ROBYG wprowadza do sprzedaży 156 lokali w dwóch budynkach pierwszego etapu nowej inwestycji w kolejnej warszawskiej dzielnicy świetnie skomunikowanej z centrum miasta. Etap posiada już pozwolenie na budowę – rozpoczęcie prac przewidziane jest na Q3 2018, a zakończenie na Q1 2020. W ramach projektu City Sfera powstaną lokale w metrażach od 29 do 81 m2. Ceny w nowej inwestycji rozpoczynają się już od 8500 zł/m2. Łącznie na całym osiedlu City Sfera powstanie około 1000 mieszkań w standardzie wyposażonych w Smart House. To już 18 projekt w Warszawie i pierwszy na terenie dzielnicy Włochy. Grupa ROBYG kontynuuje tym samym strategię rozwoju i ekspansji w kolejnych dzielnicach miasta.


Na przyszłych mieszkańców czekać będzie niska 3 piętrowa zabudowa oraz nowoczesny charakter i elegancka forma inwestycji. Wszystkie mieszkania w standardzie wyposażone będą w system Smart House – w najwyższej dostępnej wersji: Platinum – który umożliwia zdalną kontrolę nad urządzeniami domowymi i zapewni maksymalny komfort mieszkania. Fitness wewnątrz budynku pomoże zadbać o zdrowie, kondycję i piękny wygląd, a całoroczny kącik dla dzieci uatrakcyjni maluchowi nawet deszczowe dni. Stacja rowerowa będzie z pewnością doceniona przez każdego rowerzystę, a panele fotowoltaiczne na dachach budynków pozwolą zaoszczędzić energię i pieniądze. Jednocześnie eleganckie lobby z ekspresem do kawy umili nie tylko poranki. A to wszystko w idealnie skomunikowanym miejscuniedaleko Centrum, na styku Ochoty, Woli i Włoch z doskonałym dojazdem zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Przedsprzedaż premierowego osiedla rozpocznie się w czasie warszawskich Dni Otwartych Grupy ROBYG już w najbliższy weekend 28 – 29 lipca.

ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje w dzielnicach: Wilanów, bliski Tarchomin, Bemowo, Wola, Mokotów, Ursus i Włochy, a wkrótce planuje uruchomienie kolejnych projektów.

„Mocną pozycję na krajowym rynku nieruchomości Grupie ROBYG zapewniają: wysoki standard wykonania, kompleksowe projektowanie przestrzeni oraz atrakcyjna relacja ceny do jakości połączone z długoterminowym planowaniem i elastycznym dostosowywaniem oferty do potrzeb klientów. Należy również podkreślić, że dobra kontraktacja, wysoka płynność finansowa i uplasowane z sukcesem obligacje potwierdzają, że ROBYG to partner godny zaufania zarówno dla rynku kapitałowego, jak i klientów. Stabilna pozycja na rynku i dbałość o każdy szczegół inwestycji to cecha charakterystyczna ROBYG. Spółka przykłada wielką wagę nie tylko do samego projektu osiedla, ale też do lokalnej infrastruktury, dbając o dostępność sklepów, lokali usługowych, przedszkoli czy placów zabaw. Nowa inwestycja City Sfera to wysokiej jakości projekt, który łączy w sobie elegancję i nowoczesność w pobliżu centrów biznesowych Warszawy. Części wspólne oraz elewacje będą wykończone m.in. drewnem i naturalnym kamieniem, budynki zostaną wyposażone w panele fotowoltaiczne i światła LED – co znacząco zmniejszy koszty eksploatacyjne. Premiera oraz przedsprzedaż inwestycji zaplanowana jest na najbliższe Dni Otwarte, które odbędą się 28-29 lipca. Będzie to idealna okazja, żeby szczegółowo zapoznać się z ofertą oraz porozmawiać z doradcami ROBYG” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA w Warszawie.

City Sfera na Wiktorynie jest doskonale zlokalizowana – niedaleko Centrum, na pograniczu Ochoty, Woli i Włoch. Jest to świetnie skomunikowana część miasta, z której łatwo przemieścić się do pracy, ale też rozrywkowej części Warszawy – niezależnie od wybranego środka transportu. Dojazd do lotniska im. Fryderyka Chopina zajmuje kilka minut. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji również rozwiniętą infrastrukturę usługową – centra rozrywki i galerie handlowe, takie jak: Blue City czy Reduta i liczne placówki publiczne – od szkół i przedszkoli po przychodnie zdrowia. Sama okolica przypomina angielskie miasta-ogrody, charakteryzujące się architekturą w przyjaznych rozmiarach i dbałością o zielone otoczenie. Położenie City Sfery sprzyja uprawianiu sportów i aktywności fizycznej przez cały rok – pobliski Park Szczęśliwicki zachęca do długich spacerów czy joggingu.

„W ROBYG dbamy o komfort klientów na każdym etapie procesu nabywania lokalu – od doradztwa dotyczącego inwestycji, przez pozyskanie finansowania, aż do urządzenia mieszkania. W biurach sprzedaży ROBYG podczas Dni Otwartych osoby zainteresowane nową inwestycją City Sfera będą mogły sfinalizować wszystkie formalności związane z zakupem mieszkania. To także doskonała okazja, żeby dokładnie poznać wszystkie zalety osiedla – jak choćby wyjątkowo dogodny dojazd do centrów biznesowych Stolicy, przez co mieszkańcy zaoszczędzą czas na podróż do pracy. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców przygotowujemy też szereg innych udogodnień – m.in. fitness wewnątrz budynku, całoroczny kącik dla dzieci, stacja rowerowa, a także eleganckie, indywidualnie wykończone lobby wejściowe z ekspresem do kawy. Dodatkowo mieszkania wyposażone będą w rolety zewnętrzne elektrycznie sterowane, drzwi antywłamaniowe, a całe osiedle będzie monitorowane – co znacząco wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców” dodaje Joanna Chojecka.

ROBYG w cenie mieszkania zapewnia Smart House, czyli technologię inteligentnego domu. Grupa, jako pierwszy deweloper na polskim rynku, wyposaża wszystkie mieszkania w ten nowoczesny system w standardzie – klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Smart House ułatwia codzienne życie dzięki zdalnej kontroli nad urządzeniami domowymi. Technologia ta pozwala mieszkać w nowoczesnym stylu – za pomocą aplikacji mobilnej i połączenia z Internetem można sterować pracą m.in. oświetlenia. Dzięki temu w trakcie wyjazdów urlopowych można je włączać i wyłączać, co pozytywnie wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa nieruchomości.

Zapraszamy na Dni Otwarte do następujących biur sprzedaży Grupy ROBYG:

• Bemowo (Young City) (22) 416 98 44
01-307 Warszawa
Batalionów Chłopskich 87
bemowo@robyg.com.pl

• Ursus (22) 185 59 95
02-4P95 Warszawa
Posag 7 Panien 12
ursus@robyg.com.pl

Wola (22) 535 32 86
01-262 Warszawa
Sowińskiego 25
wola@robyg.com.pl

Mokotów (22) 300 52 23
02-720 Warszawa
Wilanowska/Lubaszki
mokotow@robyg.com.pl

Białołęka - Tarchomin (22) 300 46 55
03-186 Warszawa
Modlińska 119
bialoleka@robyg.com.pl