07.09.2016

Grupa ROBYG uruchamia kolejny etap inwestycji Osiedle Kameralne

Do sprzedaży trafi 107 mieszkań na warszawskim Bemowie


Grupa ROBYG uruchamia sprzedaż mieszkań w kolejnym etapie inwestycji. Nowy etap osiedla zlokalizowanego przy ulicy Powstańców Śląskich w Warszawie docelowo składać się będzie z 107 lokali o powierzchniach od 33 m2 do 73 m2. Inwestycja będzie w standardzie wyposażona w system Smart House. Prace rozpoczynają się w IV kwartale 2016, a ich zakończenie zaplanowane jest na I kwartał 2018 roku. Znajdujące się na Bemowie osiedle to przykład udanego połączenia i wkomponowania projektu w otaczającą przestrzeń miejską – Osiedle Kameralne zdobyło nagrodę w prestiżowym konkursie Złote Ville 2016 w kategorii INWESTYCJA.

Grupa ROBYG od lat inwestuje na terenie Bemowa, dlatego spółka jest w stanie idealnie wkomponować budowane osiedle w spokojny i kameralny charakter dzielnicy. Dzięki temu wcześniejsze etapy inwestycji – która wzięła nazwę właśnie od charakteru Bemowa – cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej powoduje, że szybkie dotarcie do centrum nie stanowi problemu. Wszystkie te zalety sprawiają, że Bemowo jest atrakcyjnym miejscem na mieszkaniowej mapie stolicy. Ponadto w trosce o wygodę i bezpieczeństwo swoich klientów, Grupa ROBYG oferuje nowoczesną technologię SMART HOUSE w standardzie. Oznacza to, że mieszkańcy Osiedla Kameralnego będą mogli sterować wszystkimi urządzeniami elektronicznymi i elektrycznymi za pomocą jednej aplikacji bez dodatkowych opłat” - mówi Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.

Osiedle Kameralne wyróżnia przede wszystkim położenie. Inwestycja zlokalizowana na warszawskim Bemowie pozwala na szybką i sprawną komunikację z centrum stolicy. Liczne linie autobusowe i tramwajowe sprzyjają sprawnemu przemieszczaniu się w główne punkty na mapie Warszawy, a bezpośrednie połączenie ulicy Połczyńskiej z trasą S8 pozwoli w kilka minut dojechać do autostrady A2. Najbliższe otoczenie Osiedla Kameralnego to także dostęp do obiektów usługowych, kulturowych i sportowo-rekreacyjnych. Na terenie samej dzielnicy znajdują się 4 duże parki – w tym wyposażone w otwarte baseny Moczydło.

Kolejny etap Osiedla Kameralnego zostanie również wyposażony w technologię Smart House, która oferowana jest w standardzie – klienci nie poniosą z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Całe osiedle będzie korzystać z komfortu, jaki zapewnia zdalne sterowanie multimediami oraz sprzętami znajdującymi się w lokalu. Do obsługi urządzeń posłuży aplikacja mobilna, dzięki której można kierować pracą m.in. żaluzji, gniazdek elektrycznych czy klimatyzacji.