11.09.2017

Grupa ROBYG sponsorem III Festiwalu Oper Barokowych

Deweloper aktywnie angażuje się w życie kulturalne stolicy


Grupa ROBYG wspiera Stowarzyszenie Miłośników Sztuki Barokowej Dramma per Musica przy organizacji III Festiwalu Oper Barokowych. Jest to jedno z nielicznych wydarzeń w Polsce, podczas których widzowie będą mogli podziwiać na scenie opery barokowe. W dniach 2 – 17 września blisko 90 artystów wystąpi w Teatrze Królewskim znajdującym się w starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich – zmieniając to miejsce w artystyczne centrum Warszawy. Grupa ROBYG aktywnie
angażuje się w inicjatywy kulturalne oraz wspiera i promuje sztukę. 

„ROBYG działa z myślą o wszystkich mieszkańcach Warszawy. Grupa wsparła III Festiwal Oper Barokowych, podczas którego widzowie mogą delektować się muzyką klasyczną w najlepszym wykonaniu. W ostatnich latach pomogliśmy zorganizować m.in. koncert Orkiestry Filharmonii Narodowej – Klasycznie na Trawie, VIII Festiwal Era Schaeffera w Studio Tęcza czy V Królewski Festiwal Światła w Wilanowie – które spotkały się z wielkim uznaniem. Dodatkowo, przekazaliśmy Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie zabytkową czekoladnicę, która uzupełniła cenną kolekcję porcelany miśnieńskiej. W ROBYG przykładamy niezwykłą wagę nie tylko do budowania kolejnych atrakcyjnych inwestycji, ale także do wspierania sztuki i kreowania okazji do spotkań dla mieszkańców stolicy, dlatego po raz kolejny podjęliśmy decyzję o zaangażowaniu się w projekt kulturalny. Patronat honorowy nad festiwalem objęło Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Prezydent m. st. Warszawy i Ambasador Republiki Włoskiej – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG.

III Festiwal Oper Barokowych to wyjątkowe wydarzenie artystyczne, którego najważniejszym elementem będzie premiera opery Antonio Vivaldiego – „Farnace”. Przez 12 wieczorów – począwszy od 2 września – blisko 90 wybitnych artystów występujących na najważniejszych scenach europejskich będzie wykonywało koncerty muzyki operowej, w skład których wejdą dzieła kompozytorów baroku rzadko prezentowane w Polsce. W programie znajdują się także koncert oratoryjny, spektakle operowe oraz koncerty kameralne muzyki wokalnej. Organizatorzy – Stowarzyszenie Miłośników Sztuki Barokowej Dramma per Musica wspierane przez Muzeum Łazienki Królewskie - zapraszają wszystkich w dniach 2-17 września do Teatru Królewskiego oraz sali balowej Pałacu na Wyspie, znajdujących się w Łazienkach Królewskich. 

ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje na: Bemowie, Mokotowie, Woli, bliskim Tarchominie, Żoliborzu, w Ursusie oraz Wilanowie, a w 2017 roku planuje uruchomienie kolejnych projektów – m.in. w dzielnicy Włochy. Grupa ROBYG kładzie duży nacisk na planowanie i budowę nowych inwestycji tak, aby były to miejsca zapewniające mieszkańcom najwyższy komfort życia. Kluczową kwestią jest odpowiedni dobór lokalizacji – projekty powstają blisko głównych szlaków komunikacyjnych oraz mają zapewniony dostęp do niezbędnej infrastruktury usługowej i rekreacyjnej. Ponadto mieszkania w osiedlach ROBYG mają jeden z najlepszych stosunków jakości
do ceny – przez co chętnie wybierane są przez kupujących, a zainteresowanie nimi stale rośnie.

Aktywne uczestnictwo w życiu warszawskich dzielnic – nie tylko tych, gdzie prowadzimy inwestycje – to dla ROBYG niezwykle ważna część działalności. Grupa konsekwentnie angażuje się w wydarzenia, które integrują lokalne społeczności. To doskonały dowód na to, że w ROBYG dajemy więcej! Tak samo jest w przypadku systemu Smart House. ROBYG to jedyny deweloper na rynku, który oferuje możliwość sterowania domową elektroniką za pomocą urządzenia mobilnego w standardzieGrupa nie pobiera za to dodatkowych opłat. Dzięki tej technologii życie w swoim wymarzonym „M” jest bardzo wygodne, bezpieczne, ale także oszczędne” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG.

Wszystkie mieszkania ROBYG w standardzie wyposażone są w nowoczesną technologię Smart House. Za to rozwiązanie Grupa – jako jedyny deweloper – nie pobiera od klientów żadnych dodatkowych opłat. Smart House umożliwia zdalne sterowane sprzętem elektrycznym i elektronicznym, ogrzewaniem, a także systemem bezpieczeństwa zainstalowanym w mieszkaniu. Technologia jest niezwykle wygodna oraz przyjazna dla domowego portfela - przy jej pomocy można obniżyć rachunki za prąd nawet do 30%.

Więcej informacji www.robyg.pl oraz www.youtube.com/ROBYG