14.04.2017

Grupa ROBYG rewitalizuje zachodnią część Bemowa

Mieszkania w osiedlu Young City 2 do nabycia już od 6 300 zł


Young City 2 to nowoczesne osiedle, które powstaje na Chrzanowie – w zachodniej części Bemowa. Ten fragment stolicy jest szczególnie atrakcyjny dla osób, które cenią sprawne przemieszczanie się zarówno po samej Warszawie, jak i potrzebują szybko wyjechać poza jej granice. Dzięki odpowiednio dobranej lokalizacji – blisko głównych szlaków komunikacyjnych – mieszkańcy Young City 2 mają możliwość błyskawicznego dotarcia do wybranego celu. Osiedle docelowo będzie składać się z około 580 lokali w 6 budynkach. Do nabycia dostępnych jest już ponad 250 mieszkań o metrażu od 29 do 87 m2 – ROBYG bezpłatnie wyposaży wszystkie lokale w technologię Smart House.

ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje w dzielnicach: Bemowo, Mokotów, Ursus, Wilanów, Wola, Żoliborz a w 2017 roku planuje uruchomienie kolejnych projektów – na Białołęce i we Włochach.

ROBYG posiada bogate doświadczenie w skutecznej rewitalizacji całych fragmentów dzielnic – tego typu operację przeprowadzamy również na Chrzanowie. W ramach osiedla Young City 2 powstanie zarówno funkcjonalny kompleks mieszkalny, jak i jego bezpośrednie otoczenie drogi dojazdowe, skwer oraz lokale usługowe, dzięki którym mieszkańcy będą mogli szybko zrobić codzienne zakupy. Kolejną zaletą inwestycji jest fakt, że powstaje ona z wykorzystaniem nowoczesnych ekologicznych rozwiązań i materiałów, a jej lokalizacja i dobrze rozwinięta, okoliczna infrastruktura pozwalają w łatwy sposób dotrzeć do każdej części miasta. Ponadto lokale ROBYG na Bemowie są bogato wykończone – dzięki czemu posiadają jeden z najlepszych stosunków jakości do ceny. Grupa wyposaży je m. in. w antywłamaniowe drzwi, wideodomofon, balkony ze szklanymi balustradami czy dwuszybowe okna. Ukoronowaniem całości jest system Smart House – ROBYG, co jest znakiem firmowym spółki, wyposaży za darmo wszystkie lokale w technologię inteligentnego domu” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA w Warszawie.

Young City 2 to nowoczesny projekt Grupy ROBYG, który powstaje w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Warszawy – na Bemowie. Ta część stolicy już posiada doskonale rozwiniętą sieć komunikacyjną i stale wzbogacana jest o nowe połączenia – w niedalekiej przyszłości planowana jest tu rozbudowa II linii warszawskiego metra. Ponadto w okolicy inwestycji znajdują się parki idealne do spędzania czasu wolnego, wśród których warto wymienić Park Górczewska, czy Forty Blizne i Bema. Liczne ścieżki rowerowe czy tereny sportowo-rekreacyjne na Bemowie to dodatkowy argument przemawiający za wyborem Young City 2, ponieważ ROBYG udostępnia w inwestycji specjalne pomieszczenia oraz stojaki na jednoślady. Nowoczesny plac zabaw oraz otoczenie zieleni w częściach wspólnych przypadną do gustu szczególnie dzieciom i ich rodzicom. Lokale ROBYG na Bemowie posiadają zróżnicowane metraże – od 28 do 87 m2, a ich ceny są jednymi z atrakcyjniejszych na rynku – mieszkanie w Young City można nabyć już od 6 300 zł za metr.

Smart House to niewątpliwa zaleta wszystkich inwestycji Grupy ROBYG. Mieszkańcy otrzymują ten system w standardzie, bez dodatkowych opłat. ROBYG jako jedyny deweloper instaluje to nowoczesne rozwiązanie technologiczne we wszystkich swoich lokalach. Dzięki Smart House można oszczędzać na rachunkach, m.in. za prąd – umożliwia to zdalne sterowanie sprzętami elektrycznymi, np. żaluzjami, gniazdkami elektrycznymi czy klimatyzacją za pomocą specjalnej aplikacji na urządzeniu mobilnym.