09.09.2016

Grupa ROBYG prezentuje swoją ofertę na Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Warszawie

Wszystkie mieszkania oferowane przez ROBYG w jednym miejscu


10 i 11 września to ważne dni w kalendarzu każdego, kto marzy o własnym M w Stolicy. To właśnie wtedy na Torwarze odbywają się targi nieruchomości, na których Grupa ROBYG zaprezentuje swoją pełną ofertę mieszkaniową w Warszawie. To niepowtarzalna okazja aby w jednym miejscu zapoznać się ze wszystkimi inwestycjami, znajdującymi się w atrakcyjnych lokalizacjach na terenie Warszawy. Podczas targów można będzie skorzystać ze specjalnych ofert. Jedyne co trzeba zrobić, aby znaleźć mieszkanie w atrakcyjnej cenie, to odwiedzić w tych dniach w godz. 10.00-16.00 stoisko Grupy ROBYG i zapoznać się z ofertą.

Każdy kto 10 lub 11 września odwiedzi stoisko dewelopera będzie mógł poznać promocyjne oferty oraz szczegóły wszystkich inwestycji Grupy ROBYG na terenie Warszawy. Będzie można także zasięgnąć informacji na temat najnowszej technologii SMART HOUSE, w którą w standardzie wyposażone są wszystkie mieszkania. Podczas targów po raz pierwszy nastąpi odsłona nowych etapów osiedli: Green Mokotów Premium, Stacja Nowy Ursus oraz Osiedle Kameralne.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to cykliczne wydarzenie przyciągające co roku wiele osób poszukujących mieszkania w Stolicy. Budowana przez lata wysoka ranga wydarzenia przyczyniła się do tego, że w tych dniach prezentują się najlepsze firmy oferujące najwyższej jakości mieszkania. W tegorocznej edycji nie mogło zabraknąć Grupy ROBYG. Oferowane przez nią inwestycje są aktualnie w czołówce osiedli najchętniej wybieranych przez osoby szukające własnego lokum. Grupa, dbając o zadowolenie, bezpieczeństwo i wygodę klientów, wyposaża wszystkie mieszkania w technologię SMART HOUSE. Nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu sterowanie domową elektroniką można kontrolować za pomocą jednego urządzenia mobilnego jest dostępne w standardzie – bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Tegoroczne targi są idealną okazją, aby skorzystać z atrakcyjnych promocji i rabatów przygotowanych przez Grupę ROBYG specjalnie na tę okazję” – mówi Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.

SMART HOUSE, czyli inteligentny dom, to innowacyjne rozwiązanie technologiczne, które zagwarantuje Tobie oraz Twoim bliskim bezpieczeństwo i najwyższy komfort mieszkania. Grupa ROBYG oferuje je w standardzie co oznacza, że jest ono wliczone w cenę apartamentu – klient nie ponosi za nie żadnych dodatkowych opłat. Zaawansowane systemy obejmujące czujniki, wskaźniki, a także inne urządzenia sterujące pozwolą Ci w łatwy sposób zdalnie zaprogramować i kontrolować sprzęty elektryczne i elektroniczne znajdujące się w Twoim mieszkaniu. Dostosuj oświetlenie, ogrzewanie i system ochrony do własnych potrzeb i oszczędzaj na rachunkach nawet do 30%.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE odbywające się w dniach 10-11 września na Torwarze w Warszawie to jedna z największych i najważniejszych imprez targowych dedykowanych szeroko rozumianemu rynkowi nieruchomości. Jest to wyjątkowa okazja dla wszystkich zainteresowanych zakupem nowego lokum na zapoznanie się z przekrojem stołecznego rynku nieruchomości.