22.07.2016

Grupa ROBYG partnerem „Letniego Grania” w Ursusie

Wydarzeniu towarzyszyć będzie koncert Margaret i wiele innych atrakcji


Najbliższa niedziela na warszawskim Ursusie upłynie pod znakiem rodzinnej atmosfery i wielu niespodzianek. Wszystko za sprawą festiwalu „Letnie Granie” organizowanego 24 lipca w Parku Czechowickim. W ramach wydarzenia – trwającego od godziny 14:00 do godziny 19:00 – organizatorzy przewidzieli liczne występy artystyczne, a także szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych. Tego dnia nie może zabraknąć z nami także amatorów muzycznych hitów lata! Jednym z głównych punktów programu będzie m.in. koncert Margaret.

Wśród pozostałych gości obecnych podczas wydarzenia będą m.in. pielgrzymi Światowych Dni Młodzieży z Kanady, USA, Portugali, Hiszpanii oraz krajów Afryki. Oni również wystąpią w amfiteatrze Parku Czechowickiego w ramach otwartej sceny prezentacji narodowych, opowiadając o swoich zwyczajach i kulturze. Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali m.in. konkursy, gry i zabawy oraz stoiska z pamiątkami.

„Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców Ursusa, a także pozostałych dzielnic Warszawy do udziału w niedzielnym festiwalu. Wydarzenia takie, jak to są doskonałą okazją do zacieśniania więzi pomiędzy członkami wspólnoty lokalnej i dlatego chętnie angażujemy się we wszystkie tego rodzaju projekty – w myśl naszej idei by budować całe społeczności, a nie jedynie osiedla mieszkaniowe. Ursus ma charakter szczególny. Grupa ROBYG już dawno zauważyła ogromny potencjał drzemiący w tym obszarze i doceniając walory miejsca, postanowiła właśnie tu zlokalizować jedną ze swoich warszawskich inwestycji Stacja Nowy Ursus. Młodzi ludzie znajdą tu dla siebie mieszkania, które mają niezwykle korzystny stosunek jakości do ceny i są dostępne w ramach rządowego wsparciamówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży w Grupie ROBYG.

Wszystkie lokale oferowane przez Grupę ROBYG budowane są – bez dodatkowych opłat – w technologii SMART HOUSE, która pozwala na zdalne sterowanie sprzętami oraz multimediami znajdującymi się w mieszkaniu. Za pomocą aplikacji mobilnej można m.in. sterować zużyciem energii elektrycznej. Wykorzystanie tak zaawansowanej i nowoczesnej technologii gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wyjątkową wygodę mieszkania.