08.09.2017

Grupa ROBYG partnerem Dni Wilanowa

Deweloper regularnie wspiera inicjatywy kulturalne i społeczne


ROBYG rozpoczął tworzenie Miasteczka Wilanów już w Q4 2001 r., dlatego Grupa od samego początku włącza się w życie społeczno-kulturalne tej dzielnicy. Spółka jest partnerem Dni Wilanowa organizowanych przez Urząd Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy. Wydarzenie odbędzie się w dniach 9 – 10 września 2017 w wielu miejscach na terenie całej dzielnicy – m.in. na plaży, w Muzeum Pałacu Króla Jana III czy w nowej filii Centrum Kultury. Organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych – zawody sportowe, gry miejskie oraz wiele pokazów i występów muzycznych. Jednym z głównych punktów programu będą koncerty Lady Pank, Sylwii Grzeszczak i DJ'a Adamusa.

Według wielu obiektywnych wskaźników Wilanów jest jednym z najbardziej atrakcyjnych rejonów do życia w Warszawie. Do tej pory ROBYG sprzedał tu ponad 4 000 mieszkań. Obecnie Grupa ROBYG na terenie dzielnicy oferuje mieszkania w dwóch inwestycjach – Ogrody Wilanów oraz Apartamenty Villa Nobile – i stale rozwija ofertę. Przyszli i obecni lokatorzy będą mogli korzystać z sąsiedztwa wyjątkowych obiektów – jak np. Pałac i ogród w Wilanowie. Jednak tym, co stanowi o atrakcyjności tego rejony stolicy, są m.in.: rozwinięta sieć punktów usługowych, doskonałe połączenia komunikacyjne z pozostałymi częściami miasta oraz liczne miejsca o charakterze sportowo- rekreacyjnym. Wilanów to lokalizacja pożądana przez wielu kupujących – zarówno poszukujących wyjątkowych warunków mieszkalnych, jak i tych zainteresowanych perspektywiczną lokatą kapitału.

ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje na: Bemowie, Mokotowie, Woli, bliskim Tarchominie, Żoliborzu, w Ursusie oraz Wilanowie, a w 2017 roku planuje uruchomienie kolejnych projektów – m.in. w dzielnicy Włochy.

„Wilanów to jedna z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy. ROBYG swoim osiedlem zapoczątkował historię Miasteczka Wilanów – w Q4 2001 r. ruszyła budowa Nowej Rezydencji Królowej Marysieńki – a współpraca z władzami dzielnicy to dowód na to, że Grupa nadal troszczy się o mieszkańców i daje możliwość zacieśniania więzi pomiędzy członkami wspólnoty lokalnej. Do tej pory na Wilanowie sprzedaliśmy ponad 4 000 mieszkań dzięki zaufaniu, jakim obdarzyli nas klienci – bardzo im za to dziękujemy i w dalszym ciągu będziemy starać się spełniać ich oczekiwania. Grupa ROBYG od lat docenia ogromny potencjał drzemiący w tym obszarze, a duże zainteresowanie lokalami w tej okolicy przyczyniło się do rozpoczęcia realizacji nowego projektu – Ogrody Wilanów – w skład którego wejdzie ponad 200 funkcjonalnych lokali. Ponadto – podobnie jak we wszystkich inwestycjach – ROBYG wyposaży je w nowoczesny system Smart House. Jesteśmy jedynym deweloperem na rynku udostępniającym możliwość sterowania domową elektroniką za pomocą urządzenia mobilnego bez ponoszenia dodatkowych opłat” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie ROBYG.

Wszystkie lokale oferowane przez Grupę ROBYG w standardzie – bez dodatkowych opłat – wyposażone są w technologię Smart House. To nowoczesne rozwiązanie pozwala na zdalne sterowanie sprzętami oraz multimediami znajdującymi się w mieszkaniu. Za pomocą aplikacji mobilnej można m.in. sterować zużyciem energii elektrycznej – jest to wyjątkowo łatwe dzięki zastosowaniu gotowych konfiguracji ustawień. Wykorzystanie zaawansowanej i nowoczesnej technologii gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wyjątkową wygodę mieszkania. Ponadto dzięki Smart House można obniżyć rachunki za prąd nawet do 30%.

Grupa ROBYG to deweloper, któremu bliskie są idee odpowiedzialnego budownictwa. Firma tworzy kompleksowe osiedla wraz z ich otoczeniem, jak też całe lokalne społeczności. Spółka – przy okazji realizacji inwestycji mieszkaniowych – wzbogaca dodatkowo dzielnice, w których one powstają. ROBYG własnymi siłami buduje, a następnie nieodpłatnie przekazuje na rzecz miasta różne projekty infrastrukturalne: m.in. parkingi, siłownie plenerowe na Mokotowie i w Wilanowie, zespół fontann w Wilanowie, drogi dojazdowe, ścieżki rowerowe, chodniki oraz małą architekturę, czyli np.: ławeczki czy stojaki rowerowe. Doskonałym przykładem społecznej działalności ROBYG jest budowa całego parku na Odolanach. Deweloper troszczy się również o poprawę komfortu i bezpieczeństwa – wybudował np. oświetlenie miejskie i sygnalizację świetlną w Wilanowie.

Obecnie na Wilanowie ROBYG prowadzi projekty:

 1. Apartamenty Villa Nobile
  • połączenie kamienia z drewnem to motyw przewodni inwestycji
  • apartamenty z tarasami
  • łatwy dostęp do placówek edukacyjnych, punktów usługowych, obiektów sportowo-rekreacyjnych
  • ze skonsolidowanego zysku netto za 2013 rok w wysokości 0,08 zł na akcję, co stanowiło około 72,9% skonsolidowanego zysku netto
  • świetne połączenie z centrum miasta
  • bliskość zielonych przestrzeni
 2. Ogrody Wilanów - Nowość!
  • kameralna zabudowa
  • szeroki wybór metraży
  • tereny zielone oraz place zabaw dla najmłodszych
  • rozwinięta sieć punktów usługowych

Grupa ROBYG od początku stworzenia Miasteczka Wilanów prowadzi tu inwestycje:

 • Ogrody Wilanów
 • Apartamenty Villa Nobile
 • Młody Wilanów
 • Królewski Park
 • Osiedle Zdrowa
 • Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki
 • Osiedle Królewskie

 

Więcej informacji www.robyg.pl oraz www.youtube.com/ROBYG