22.08.2016

Grupa ROBYG: ostatnia szansa na piękne mieszkanie w Młodym Wilanowie

75 mieszkań z ostatniego etapu w sprzedaży


To ostatni moment na nabycie mieszkania w wyjątkowej inwestycji w Warszawskim Wilanowie. Grupa ROBYG ma w sprzedaży ostatni już etap nowoczesnej warszawskiej inwestycji Młody Wilanów – gdzie powstaje 75 lokali o powierzchni od 30 mkw. do 92 mkw. Dzielnica Wilanów jest niezwykle ceniona przez warszawiaków, dzięki korzystnemu i jednocześnie wygodnemu położeniu oraz przyjaznej infrastrukturze i doskonałemu połączeniu z resztą miasta. W ramach projektu – przy Al. Rzeczypospolitej – powstanie łącznie ok. 255 przestronnych lokali. Znaczna część mieszkań kwalifikuje się do rządowego programu wsparcia MdM. Wszystkie lokale wyposażone są w nowoczesny system Smart House, a ich ceny zaczynają się już od 6.100 zł/m2. Według planów klucze do mieszkań będzie można odebrać w II kwartale 2017.

Młody Wilanów to innowacyjna inwestycja dla wszystkich ceniących nowoczesność i wygodę w otoczeniu przyjaznej zielonej przestrzeni. Osiedle zostało zaprojektowane według najwyższych światowych standardów architektonicznych, oddając tym samym idealnie dynamiczny charakter – tak popularnego wśród Warszawiaków – miasteczka Wilanów. Dodatkowe atuty to bliskość parku w Wilanowie oraz innych terenów zielonych i rekreacyjnych, liczne sklepy, punkty usługowe oraz kawiarnie i restauracje. To wygodne miejsce do życia znajduje się w prestiżowej dzielnicy i jednocześnie dba o środowisko – osiedle jest budowane z zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych oraz ekologicznych materiałów budowlanych. Umożliwia to m.in. zawarty w standardzie system inteligentnych rozwiązań dla domu, które umożliwiają zdalne zarządzanie oświetleniem i multimediami, czy systemem ochrony.

Wilanów to część Warszawy – dynamicznie kształtowana zgodnie z potrzebami mieszkańców – przyciągająca zarówno bliskością przyrody, jak i miejskim obliczem oferującym wiele możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego. To idealne miejsce dla rodzin, które nie lubią nudy. Wilanów to jeden z najbardziej prestiżowych fragmentów miasta, którego wielowiekowa historia przenika się z nowatorskimi rozwiązaniami. Planowane odtworzenie przedwojennej linii tramwajowej do Wilanowa oraz łatwy dostęp do obwodnicy zapewnią dogodny dojazd do centrum miasta. Dodatkowo, dzielnica w oczach mieszkańców jest postrzegana jako bardzo bezpieczna. Znana jest także z dbałości o przestrzeń publiczną. Dzięki temu Wilanów wyróżnia się pięknie zadbanym otoczeniem, za które lokalni rezydenci czują się odpowiedzialni tworząc tym samym bardzo zaangażowaną społeczność. To idealne miejsce do życia zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dynamicznych singli, którzy marzą o nowoczesnej dzielnicy tętniącej miejskim stylem w najlepszym wykonaniu.

„Wilanów cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i często wymieniany jest jako jedna z najlepszych dzielnic do życia. Grupa ROBYG swoją działalnością deweloperską rozpoczęła historię Miasteczka Wilanów – od tego czasu nieprzerwanie ma w ofercie mieszkania w tej warszawskiej dzielnicy, która łączy w sobie wszystkie zalety nowocześnie projektowanej części miasta i zielonej przystani sprzyjającej relaksowi. Młody Wilanów to innowacyjne osiedle spełniające oczekiwania mieszkańców. Jest ono w pełni zgodne z ideą zrównoważonego budownictwa – ekologiczne i jak najbardziej przyjazne w eksploatacji. Grupa ROBYG kładzie duży nacisk na korzystanie z technologii, które optymalizują zużycie energii i straty ciepła przez budynki oraz spełniają wysokie standardy pod względem korzystania z zasobów naturalnych. Dodatkowo, spółka oferuje bardzo korzystną relację ceny do jakości oferowanych lokali oraz dba o tworzenie przyjaznej przestrzeni dla mieszkańców, uwzgledniającej tereny zielone oraz obiekty usługowe” – powiedział Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.
Wszystkie lokale oferowane przez Grupę ROBYG budowane są w technologii Smart House, która pozwala na zdalne sterowanie sprzętami znajdującymi się w mieszkaniu. Usługa jest standardem i oferowana jest bez opłat. Dzięki niej za pomocą aplikacji mobilnej można kierować pracą m.in. multimediów i sprzętów elektrycznych. Wykorzystanie tak zaawansowanej i nowoczesnej technologii gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wyjątkową wygodę mieszkania.