Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.

12.12.2016

Grupa ROBYG na Woli: ponad 300 lokali sprzedanych i 3 w ofercie

Inwestycje Park Wola Residence i Forum Wola


Pierwsza inwestycja Grupy ROBYG na warszawskiej Woli – Park Wola Residence, która została zainicjowana w czwartym kwartale 2014 roku, sprzedała się w rekordowym tempie. Obecnie do nabycia zostały już tylko 3 mieszkania z 310 dostępnych w inwestycji, a ponad 300 z nich jest już przekazanych mieszkańcom. W związku z tym sukcesem sprzedażowym Grupa ROBYG nabyła działkę i rozpoczęła kolejną wolską inwestycję – Forum Wola, gdzie powstanie blisko 920 lokali. W obu inwestycjach w tej dzielnicy ROBYG zadbał o to, aby wszystkie mieszkania posiadały system Smart House w standardzie – bez dodatkowych kosztów. Pierwszy etap nowej inwestycji już dostępny w sprzedaży!

ROBYG realizuje w Warszawie 13 projektów mieszkaniowych w 8 dzielnicach: Mokotów, Wilanów, Wola, Bemowo, Białołęka, Ursus, Żoliborz oraz Praga Południe.

Grupa ROBYG to nie tylko sukces sprzedażowy i ponad 12.500 zadowolonych klientów, którzy do tej pory nabyli mieszkania w samej stolicy. To przede wszystkim tworzenie wygodnych przestrzeni miejskich – w których projektujemy pełną infrastrukturę z drogami dojazdowymi, małą architekturą, terenami zielonymi i punktami usługowymi – i wiarygodny deweloper. Na Odolanach Grupa praktycznie zakończyła już swój pierwszy wolski projekt i rozpoczyna kolejny, o znacznie większym zasięgu – zaplanowanym na około 920 lokali. Wraz z zakończeniem Park Wola Residence powstaje zaprojektowany i budowany przez Grupę – w porozumieniu z władzami dzielnicy – Park Odolany, który ma służyć okolicznym mieszkańcom przez lata. Ta inicjatywa jest jedną z szeregu podejmowanych przez Grupę ROBYG na rzecz lokalnych społeczności, gdyż celem firmy jest oddawanie w ich ręce kompleksowych, w pełni zaprojektowanych i funkcjonalnych części miasta, w których życie będzie wygodne i bezpieczne – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA w Warszawie.

Najnowszy projekt Grupy ROBYG – Forum Wola – to nowoczesna inwestycja, w ramach której powstanie 920 mieszkań w 4 budynkach. Zlokalizowane na Woli osiedle powstanie w otoczeniu licznych skwerów, terenów zieleni oraz parków. Równie ważnym atutem tej części miasta jest doskonale rozwinięta sieć komunikacyjna, a planowana w niedalekiej przyszłości budowa II linii metra jeszcze bardziej usprawni poruszanie się po mieście. Dla tych, którzy często wyjeżdżają poza miasto, szczególne znaczenie będzie miała przebiegająca przez Wolę Aleja Prymasa Tysiąclecia, zapewniająca dostęp do dróg ekspresowych S8 i S2.

Mieszkania oferowane przez ROBYG na Woli – tak samo jak w pozostałych inwestycjach Grupy – wyposażone są w nowoczesną technologię Smart House. ROBYG jest jedynym deweloperem, który zapewnia to rozwiązanie w standardzie – klient nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Technologia ta zapewnia komfort – dzięki niej można zdalnie kontrolować pracę domowych sprzętów RTV i AGD przy pomocy gotowych konfiguracji, jak i samemu zaprogramować preferowany tryb ich działania. Dodatkową, istotną zaletą Smart House są oszczędności, jakie przy pomocy tego rozwiązania można wygenerować – przykładem są nawet do 30% niższe opłaty za prąd.WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

+

06.07.2017

Atrakcyjne oferty podczas Dni Otwartych ROBYG 8 i 9 lipca

Biura sprzedaży Grupy ROBYG czekają na Ciebie – mieszkania już od 5489 zł za metr kwadratowy!

+

27.06.2017

100 mln zł w ramach MdM dostępne od sierpnia 2017 r.

Szansa na dopłatę do kupna mieszkania od ROBYG

+

22.06.2017

Rusza nowa inwestycja ROBYG – Ogrody Wilanów

Blisko 230 mieszkań powstanie w projekcie Grupy w Wilanowie

+

20.06.2017

ROBYG: 360 nowych lokali w Young City 2

ROBYG: 360 nowych lokali w Young City 2