13.09.2018

Grupa ROBYG: kawalerki i mieszkania dwupokojowe biją rekordy sprzedaży

Grupa ROBYG podkreśla, że na rynku deweloperskim umacnia się trend rosnącej popularności kawalerek i mieszkań dwupokojowych. Trend ten wynika z nasilających się zmian w społeczeństwie, m.in. większej mobilności pracowników oraz przenoszenia części aktywności do przestrzeni miejskich – jak rozrywki i jedzenie. Warszawska oferta Grupy dotyczy obecnie ponad 1000 mieszkań z czego aż połowa to lokale jedno i dwupokojowe. Z portfolio i aktualnymi specjalnymi ofertami można zapoznać się na najbliższych warszawskich Dniach Otwartych w biurach sprzedaży już 15 września (w godz. 10:00-17:00). Odwiedzający będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty przygotowanej przez Grupę ROBYG – bonów o wartości do 5 000 zł na sprzęt RTV/AGD*.


ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje w dzielnicach: Wilanów, Bemowo, Wola, Mokotów, Ursus, bliski Tarchomin, Włochy i Praga, a wkrótce planuje uruchomienie kolejnych projektów.

Pełną ofertę ROBYG zaprezentuje podczas Dni Otwartych 15 września oraz Zachodnich Targów Nieruchomości 15-16 września w Hali Koło – zainteresowane osoby będą mogły skorzystać ze specjalnych upustów, a także sfinalizować formalności związane z zakupem mieszkania.

Wszystkie inwestycje Grupy ROBYG – dzięki przemyślanym planom architektonicznym i udogodnieniom w ramach inwestycji – cieszą się popularnością i uznaniem klientów. Jednak o sukcesie Grupy decyduje dopasowanie do potrzeb kupujących – stąd też w naszej ofercie bogaty wybór kawalerek i mieszkań dwupokojowych. Lokale te zostały tak zaprojektowane, żeby cała przestrzeń była jak najbardziej funkcjonalna. W Warszawie oferujemy obecnie inwestycje w 8 dzielnicach, ale planujemy uruchamianie kolejnych lokalizacji. Wiemy, że zakup mieszkania to ważna decyzja, dlatego regularnie organizujemy Dni Otwarte, żeby umożliwić kupującym osobisty kontakt ze wszystkimi specjalistami doradzającymi w kupnie własnego M” mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA w Warszawie.

Wszystkie mieszkania ROBYG w standardzie wyposażone są w nowoczesną technologię Smart House – zaawansowane rozwiązanie technologiczne sprawia, że można sterować oświetleniem, 

multimediami i ochroną za pomocą urządzeń mobilnych, dzięki czemu można np. wyłączyć w ciągu dnia ogrzewanie i uruchomić je dopiero na godzinę przed powrotem do mieszkania. Pozwala to wygenerować oszczędności sięgające nawet 30% miesięcznych opłat.

„Grupy ROBYG dba o to, żeby klienci mieli szeroki wybór lokali o różnych metrażach i parametrach, zlokalizowanych w różnych częściach stolicy. Nie mniej ważne jest otoczenie inwestycji. W ROBYG planujemy kompleksowe osiedla – również realizując rewitalizację terenów poprzemysłowych – dzięki czemu tworzymy zupełnie nowe, funkcjonalne i przyjazne mieszkańcom przestrzenie miejskie. Mieszkańcy mają do dyspozycji wszystkie miejskie udogodnienia, jak: łatwa komunikacja, lokale usługowe, sklepy i bliskość instytucji publicznych – szkoły, przedszkola i przychodnie zdrowia” dodaje Joanna Chojecka.

W myśl idei „Dajemy więcej” grupa ROBYG opracowała wyjątkowy program lojalnościowy. Program ROBYG Club stworzony został z troski o komfort i wygodę klientów na każdym etapie zakupu mieszkania. Grupa oferuje dodatkowe korzyści zarówno podczas zakupu mieszkania, jak i jego urządzania. Ze szczególną starannością spółka dobiera partnerów programu, tak żeby kupujący mieszkanie mogli urządzić mieszkanie od A do Z korzystając z oferty rabatowej, a zakupu mogli zrealizować zarówno w Warszawie, jak i w Gdańsku.

 • Poleć Nas – to dodatkowe korzyści na etapie zakupu mieszkania. Na osoby skutecznie polecające zakup mieszkania w ROBYG czekają prezenty – 1 polecenie-rower miejski, 2 polecenia iPad mini lub voucher o wartości do 2.000 złotych do wykorzystania w znanym elektromarkecie, 3 polecenia voucher o wartości do 5.000 złotych na wykończenie mieszkania[1].
 • Karta Rabatowa – to program, który stworzyliśmy doceniając naszych nowych klientów. Dzięki karcie wykańczając zakupiony u nas lokal, możesz skorzystać z atrakcyjnych upustów cenowych przygotowanych specjalnie dla Ciebie w sklepach z segmentu budowlanego, jak i wystroju wnętrz.

Zapraszamy na Dni Otwarte do następujących biur sprzedaży Grupy ROBYG:

 • Bemowo (Young City) (22) 416 98 44
  01-307 Warszawa
  Batalionów Chłopskich 87
  bemowo@robyg.com.pl
 • Galeria Blue City
  02-222 Warszawa
  Al. Jerozolimskie 179, poziom -1

*regulamin na www.robyg.pl

[1] Aktualne korzyści należy sprawdzać w regulaminie na stronach Warszawa: Warszawa: https://robyg.pl/wp-content/uploads/2016/02/2018-regulamin-robyg-club_new.pdf i Gdańsk: https://www.gdansk.robyg.pl/robyg-club/regulamin-robyg-club