30.11.2018

Grupa ROBYG: budujemy społeczności – nie tylko osiedla

Prognozy na najbliższe lata zakładają zmiany w strukturze demograficznej, a populacja osób w wieku 60+ wzrośnie i będzie stanowiła ponad 40% ogółu ludności[1]. Nastaje tzw. „srebrna rewolucja”, która wymaga dostosowania oferty do wymagań tej grupy wiekowej.


Istotny jest tu m.in. aspekt więzi społecznych, które są ważne dla tej grupy. Sprzyjają temu osiedla z niską zabudową, które dają większe poczucie prywatności, a przy tym bezpieczeństwa i umożliwiają nawiązanie sąsiedzkich więzi. W ofercie Grupy ROBYG dostępne są takie inwestycje jak mający premierę Mój Ursus, Modern City na Bemowie czy City Sfera na Włochach, a ceny zaczynają się już od 6100 zł/m2. Ze wszystkimi inwestycjami ROBYG można zapoznać się osobiście podczas Dni Otwartych w biurach sprzedaży już 1-2 grudnia.

ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje w dzielnicach: Wilanów, Bemowo, Wola, Mokotów, Ursus, bliski Tarchomin, Włochy i Praga, a wkrótce planuje uruchomienie kolejnych projektów.

„W ROBYG dbamy, aby wszystkie projekty łączyły w sobie dopracowaną architekturę z atrakcyjną ofertą społeczną kierowaną do mieszkańców w każdym wieku. W szerokim portfolio naszych inwestycji każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno single, rodziny z dziećmi, młodzi czy osoby starsze. Wybierając lokalizację kierujemy się tym, aby osiedla miały wszystko, co jest potrzebne do wygodnego życia w miejskiej przestrzeni oraz były świetnie skomunikowanie z pozostałymi częściami miasta. ROBYG obserwując zmiany w strukturze demograficznej projektuje swoje osiedla tak, aby były komfortowe również dla osób 60+, które coraz częściej chcą aktywnie uczestniczyć w życiu kulturalnym i korzystać z rozrywek w mieście. Dobra komunikacja miejska, bliska odległość do kin, teatrów oraz liczne tereny zielone to kwestie istotne dla wszystkich myślących o zakupie swojego „M”. Te kwestie są równie istotne przy planowaniu zakupu mieszkania pod wynajem. Warto 

zapoznać się z udogodnieniami jakie oferuje nasza nowa inwestycja Mój Ursus, czy m.in. City Sfera, których konfiguracja i położenie sprawiają, że są dobrym wyborem zarówno jako dom dla siebie, jak i mieszkanie pod inwestycję z zamiarem wynajmu. Ze wszystkimi naszymi lokalami z warszawskiej oferty będzie można zapoznać się osobiście podczas najbliższych Dni Otwartych ROBYG 1-2 grudnia. Nasi doradcy chętnie udzielą porad oraz opowiedzą o wszystkich zaletach jakie niosą za sobą poszczególne projekty” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG w Warszawie.

Mój Ursus to inwestycja w dobrze skomunikowanej okolicy zaledwie 6 kilometrów od Centrum miasta, w pobliżu stacji kolejki SKM i z dobrym połączeniem z obwodnicą Warszawy. Projekt został tak przemyślany, żeby być jak najbardziej oszczędny – sprzyja temu wysoka wydajność energetyczna budynków, system Smart House oraz panele fotowoltaiczne i oświetlenie LED.

City Sfera jest doskonale zlokalizowana – niedaleko Centrum, na pograniczu Ochoty, Woli i Włoch. Jest to świetnie skomunikowana część miasta, z której łatwo przemieścić się do pracy, ale też rozrywkowej części Warszawy – niezależnie od wybranego środka transportu. Sama okolica przypomina angielskie miasta-ogrody, charakteryzujące się architekturą w przyjaznych rozmiarach i dbałością o zielone otoczenie.

Wszystkie mieszkania ROBYG w standardzie wyposażone są w nowoczesną technologię Smart House – zaawansowane rozwiązanie technologiczne sprawia, że można sterować oświetleniem, multimediami i ochroną za pomocą urządzeń mobilnych, dzięki czemu można np. wyłączyć w ciągu dnia ogrzewanie i uruchomić je dopiero na godzinę przed powrotem do mieszkania. Pozwala to wygenerować oszczędnoścsięgające nawet 30% miesięcznych opłat.

Zapraszamy na Dni Otwarte do następujących biur sprzedaży Grupy ROBYG:

 • Białołęka - Tarchomin – Praga Arte (22) 888-50-50
  03-144 Warszawa
  Ul. Modlińska 119
  bialoleka@robyg.com.pl
 • Bemowo – Young City (22) 888-50-50
  01-307 Warszawa
  Batalionów Chłopskich 87
  bemowo@robyg.com.pl

 

[1] GUS: Informacja o sytuacji osób starszych