25.09.2017

Grupa ROBYG: 8. biuro sprzedaży w Warszawie w Galerii Północnej

93 lokale do nabycia w najnowszym projekcie Grupy na Tarchominie


Grupa ROBYG otworzyła 8. biuro sprzedaży w Warszawie. Nowe biuro sprzedaży jest zlokalizowane w Galerii Północnej, najnowszym centrum handlowym stolicy. Obecnie w Osiedlu Życzliwa Praga dostępne są 93 lokale w metrażach od 29 m2 do 76 m2 , w cenie już od 5799 zł za metr kwadratowy. Rozpoczęcie prac konstrukcyjnych pierwszego etapu planowane jest na IV kwartał 2017 roku, a ich zakończenie na I kwartał 2019 r. Spółka zamierza wprowadzić kolejny etap Osiedla Życzliwa Praga do sprzedaży już wkrótce. Wszystkie mieszkania Grupy wyposażone są w nowoczesny system Smart House w standardzie – bez dodatkowych opłat.

Obecnie spółka kontynuuje rozbudowę następujących inwestycji: Osiedle Young City2 i Osiedle Kameralne na Bemowie, Forum Wola, Osiedle Życzliwa Praga na bliskim Tarchominie, Stację Nowy Ursus, Ogrody Wilanów i Apartamenty Villa Nobile w Wilanowie oraz osiedle Green Mokotów. W 2017 roku planuje uruchomienie kolejnych projektów – m.in. w dzielnicy Włochy.

Nowe biuro powstało z myślą o komforcie osób szukających mieszkania w okolicy bliskiego Tarchomina – będą one mogły, przy okazji codziennych zakupów, zapoznać się z bogatą ofertą ROBYG oraz skonsultować się z handlowcami Grupy, którzy zaprezentują plany mieszkań, a także udzielą rad w kwestii wyboru lokalu. Punkty sprzedaży ROBYG prowadzone są w bezpośredniej okolicy każdej inwestycji – biuro sprzedaży mieści się również obok planowanego Osiedla Życzliwa Praga, przy ul. Modlińskiej 119.

Grupa dokłada wszelkich starań, aby dopasować ofertę do wymagań klientów, dlatego stale poszerza ją o kolejne osiedla. Budowanie nowych inwestycji w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach stolicy jest elementem realizacji celu, który zakłada zakontraktowanie 3 300 mieszkań do końca 2017 roku. Natomiast rosnąca liczba biur sprzedaży to ukłon w stronę klientów – dzięki temu mają oni łatwiejszy dostęp do bogatego portfolio ROBYG” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA.

ROBYG wybrał na lokalizację Osiedla Życzliwa Praga doskonale rozwiniętą część warszawskiej Białołęki – Tarchomin. Inwestycja powstaje przy ul. Życzliwej, u zbiegu trasy mostu Marii Skłodowskiej-Curie oraz ulicy Modlińskiej. Te ważne szlaki komunikacyjne pozwalają wygodnie dotrzeć zarówno do centrum miasta, jak i wyjechać poza stolicę. Ponadto dotarcie do metra zajmie mieszkańcom osiedla ROBYG zaledwie 10 minut tramwajem. Budynki będą się wyróżniać także wykończeniem – minimalistyczne białe elewacje w połączeniu z kolorowymi akcentami nadadzą mu nowoczesny i dynamiczny charakter. Ciekawa forma architektoniczna, kameralna zabudowa oraz atrakcyjnie zaaranżowana zieleń zadowoli każdego klienta.

Osiedle Życzliwa Praga to inwestycja, która powstaje z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz rozwiązań ekologicznych – każdy budynek wyposażony będzie w panele fotowoltaiczne i w pełną instalację światłowodową. Jeden z najnowszych projektów ROBYG to także gwarancja poczucia bezpieczeństwa – zadbają to m.in. zainstalowane w garażach czujniki detekcji CO i LPG czy stały nadzór ochrony i system monitoringu. Ponadto ROBYG wyposaża wszystkie swoje lokale w standardzie w inteligentny system Smart House, który zwiększa wygodę życia lokatorów, a także pomaga w obniżeniu rachunków. Grupa oferuje to rozwiązanie bez potrzeby ponoszenia dodatkowych opłat” – dodaje Joanna Chojecka.

Lokale we wszystkich inwestycjach Grupy ROBYG – budowane są z uwzględnieniem wyposażenia w technologię SMART HOUSE i to bez opłat dodatkowych. Poszczególne moduły pozwalają na zdalne sterowanie sprzętami znajdującymi się w mieszkaniu. Za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej można kierować pracą m.in. żaluzji, gniazdek elektrycznych czy klimatyzacji. Ta innowacyjna technologia gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wyjątkową wygodę mieszkania.

Zapraszamy do odwiedzenia biur sprzedaży Grupy ROBYG na Tarchominie:

1. Tarchomin – Osiedle Życzliwa Praga

  • BIURO SPRZEDAŻY TARCHOMIN:

03-186 Warszawa ul. Modlińska 119
Tel. +48 22 300 46 55
E-mail: bialoleka@robyg.com.pl

  • TARCHOMIN – BIURO SPRZEDAŻY GALERIA PÓŁNOCNA:

03-144 Warszawa, ul. Światowida 17
Tel. +48 22 300 46 55
E-mail: bialoleka@robyg.com.pl