23.03.2018

Dni Otwarte Grupy ROBYG: poznaj nowe etapy topowych inwestycji!

Ponad 1000 mieszkań do nabycia na Dniach Otwartych - już od 5799 zł za metr kwadratowy


Grupa ROBYG w Warszawie oferuje inwestycje w ramach 6 dzielnic, m.in. niezwykle popularne: Ogrody Wilanów, Green Mokotów, Forum Wola czy Young City. Warszawska oferta Grupy liczy obecnie ponad 1000 mieszkań w precyzyjnie dobranych lokalizacjach z pełną infrastrukturą i dogodną komunikacją. Z propozycją Grupy ROBYG można zapoznać się osobiście podczas Dni Otwartych już 24 i 25 marca. W ten wyjątkowy weekend, będzie można porozmawiać z doradcami finansowymi oraz architektami wnętrz. Polecamy również zapoznanie się z technologią Smart House, która jest montowana w standardzie, we wszystkich lokalach Grupy ROBYG i pozwala na zdalne sterowanie pracą domowych urządzeń.

ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje w dzielnicach: bliski Tarchomin, Bemowo, Wola, Mokotów, Ursus, Wilanów, a wkrótce planuje uruchomienie kolejnych projektów.

Wszystkie inwestycje Grupy ROBYG – dzięki przemyślanym planom architektonicznym i udogodnieniom w ramach inwestycji – cieszą się popularnością i uznaniem klientów. Warto zaznaczyć, że w 2017 roku klienci nabyli aż 3471 lokali, a niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się inwestycje – Ogrody Wilanów, Green Mokotów, Forum Wola czy Young City. W ROBYG planujemy kompleksowe osiedla – również aranżując małą architekturę – dzięki czemu, tworzymy zupełnie nowe, funkcjonalne i przyjazne przestrzenie miejskie. Wilanów, Mokotów, Wola i Bemowo to doskonałe przykłady dzielnic, gdzie prowadzimy projekty zaplanowane na szeroką skalę. Ich mieszkańcy mają do dyspozycji wszystkie miejskie udogodnienia, jak: łatwa komunikacja, lokale usługowe, sklepy i bliskość instytucji publicznych – szkoły, przedszkola i przychodnie zdrowia. Obecnie oferujemy inwestycje w 6 najbardziej atrakcyjnych dzielnicach Warszawy i planujemy uruchamianie kolejnych lokalizacji. Wiemy, że zakup mieszkania to ważna decyzja, dlatego regularnie organizujemy Dni Otwarte, żeby umożliwić kupującym osobisty kontakt ze wszystkimi specjalistami doradzającymi w zakupie własnego M” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA w Warszawie.

Wszystkie mieszkania ROBYG w standardzie wyposażone są w nowoczesną technologię Smart House. Każdy lokal jest jednocześnie inteligentnym domem – zaawansowane rozwiązanie technologiczne sprawia, że można sterować oświetleniem, multimediami i ochroną za pomocą urządzeń mobilnych, co pozwala np. wyłączyć w ciągu dnia ogrzewanie i uruchomić je dopiero na godzinę przed powrotem do mieszkania. Generuje to oszczędności sięgające nawet 30% miesięcznych opłat. Dodatkowo projekt architektoniczny jest opracowany w taki sposób, żeby dawać mieszkańcom jak najwięcej benefitów, np. wysokie okna w lokalach mieszkaniowych umożliwią maksymalne wykorzystanie światła słonecznego, co pozwoli zmniejszyć rachunki i poprawić nastrój.

Grupa ROBYG dba o to, żeby klienci mieli szeroki wybór lokali o różnych metrażach i parametrach, zlokalizowanych w atrakcyjnych częściach stolicy. Oferta ROBYG jest idealnie dopasowana do aktualnych trendów. Dbamy nie tylko o to, żeby mieszkania były przestronne i wygodne, ale też o ich otoczenie oraz komunikację. Uważnie obserwujemy rynek i wręcz wyprzedzamy potrzeby naszych klientów. Nowoczesne i funkcjonalne projekty gwarantują komfort mieszkania, natomiast lokalizacja, blisko centrów biurowych i węzłów komunikacyjnych, zapewni sprawny dojazd do pracy. Dodatkowo ROBYG przywiązuję dużą wagę do terenów zielonych – w okolicy osiedli Grupy znajdują się parki oraz skwery, gdzie można zrelaksować się po całym dniu, a na samych osiedlach realizowana jest mała architektura, zaprojektowana przez profesjonalnych architektów krajobrazu” – dodaje Joanna Chojecka.

Ogrody Wilanów są zlokalizowane w jednej z najbardziej popularnych wśród warszawiaków dzielnic. Przyszli lokatorzy osiedla Ogrody Wilanów będą korzystać z sąsiedztwa wyjątkowych zabytków (jak np. Pałac w Wilanowie), parków (jak np. Zespół pałacowo-parkowy w Natolinie) rezerwatów przyrody (jak np. Rezerwat przyrody Marysin), rozwiniętej sieci punktów usługowych oraz energii młodej, rozwijającej się części miasta.

Mokotów to dzielnica, która należy do jednych z najbardziej renomowanych w Warszawie. Doskonała lokalizacja Green Mokotów to atut projektu Grupy ROBYG – do metra można dojść w zaledwie 10 minut, natomiast do pobliskiego parku Arkadia zajmuje jedynie 15 minut. Ponadto w okolicy inwestycji znajdują się Park Morskie Oko, Park Dolinka Służewiecka czy Królikarnia, gdzie m. in. organizowane są – przy wsparciu Grupy ROBYG – koncerty „Klasycznie na trawie” w wykonaniu Orkiestry Filharmonii Narodowej. W pobliżu znajduje się jedno z najpopularniejszych centrów handlowych – Galeria Mokotów.

Forum Wola to nowoczesna inwestycja, w ramach, której zbudowanych zostanie około 940 mieszkań w 4 etapach. W pobliżu osiedla znajdują się liczne skwery, tereny zielone oraz parki. Inwestycja powstaje przy ul. Jana Kazimierza, skąd w każdy rejon stolicy można szybko i wygodnie dotrzeć. Zapewnia to doskonale rozwinięta sieć komunikacyjna, a II linia metra, której budowa niedawno ruszyła, jeszcze bardziej usprawni poruszanie się po mieście. Również osoby zmotoryzowane docenią świetną lokalizację Forum Wola – w niewielkiej odległości przebiegają trasy S7 i S8, która pozwala na płynne dotarcie do głównych arterii komunikacyjnych Warszawy oraz wyjazd poza stolicę.

Young City to jeden z hitów warszawskiego rynku mieszkaniowego. Projekt został opracowany w oparciu o potrzeby i oczekiwania klientów, co sprawiło, że dotychczasowe jego części okazały się sukcesem. Young City wyróżnia się korzystnym stosunkiem ceny do jakości, bliskością szlaków komunikacyjnych oraz bliskością do planowanej linii metra. Na terenie osiedla zaprojektowane zostały drogi dojazdowe, lokale usługowe, mała architektura i zieleń, które sprawiają, że jest to funkcjonalny element miasta.

Zapraszamy na Dni Otwarte do następujących biur sprzedaży Grupy ROBYG:

1. Bemowo – Young City, Young City2, Osiedle Kameralne

  • YOUNG CITY:

01-307 Warszawa ul. Batalionów Chłopskich 87
Tel. +48 22 416 98 44
E-mail: bemowo@robyg.com.pl

  • OSIEDLE KAMERALNE:

01-310 Warszawa ul. Połczyńska 34
Tel. +48 22 532 15 20
E-mail: bemowo@robyg.com.pl

2. Mokotów – Green Mokotów, Green Mokotów PREMIUM

  • BIURO SPRZEDAŻY MOKOTÓW:

02-720 Warszawa al. Wilanowska/Lubaszki
Tel. +48 22 300 52 23
E-mail: mokotow@robyg.com.pl

3. Ursus – Stacja Nowy Ursus

  • BIURO SPRZEDAŻY URSUS:

02-495 Warszawa ul. Posag 7 Panien 10
Tel. +48 22 185 59 95
E-mail: ursus@robyg.com.pl

4. Wilanów – Apartamenty Villa Nobile, Królewski Park, Młody Wilanów

  • BIURO SPRZEDAŻY WILANÓW:

02-972 Warszawa al. Rzeczypospolitej 27
Tel. +48 22 885-41-55
E-mail: bsprzedazy@robyg.com.pl

5. Białołęka - Tarchomin

  • BIURO SPRZEDAŻY BIAŁOŁĘKA - TARCHOMIN:

03-186 Warszawa ul. Modlińska 119
Tel. +48 22 300 46 55
E-mail: bialoleka@robyg.com.pl

6. GALERIA PÓŁNOCNA

  • BIURO SPRZEDAŻY GALERIA PÓŁNOCNA:

03-144 Warszawa ul. Światowida 17 (lokal 016, poziom 1)
Tel. +48 22 300 46 55
E-mail: bialoleka@robyg.com.pl

7. Wola – Park Wola Residence, Forum Wola

  • BIURO SPRZEDAŻY WOLA:

01-262 Warszawa ul. Sowińskiego 25
Tel. +48 22 535 32 86
E-mail: wola@robyg.com.pl