20.06.2017

ROBYG: 360 nowych lokali w Young City 2

ROBYG: 360 nowych lokali w Young City 2


ROBYG uruchamia kolejny etap Young City 2 – popularnej inwestycji Grupy na warszawskim Bemowie. W ramach nowej części osiedla wybudowanych zostanie 360 jasnych i przestronnych lokali. Deweloper jeszcze w tym roku planuje rozpoczęcie prac budowlanych – w Q3 2017 – a ich koniec przewidziany jest na początek Q4 2018 roku. Powstające przy ul. Rayskiego osiedle to kontynuacja niezwykłego projektu Grupy, który pomyślany został jako „miasto w mieście” – gdzie wszystko co potrzebne do komfortowego życia dostępne jest na miejscu. Young City to kompleksowe podejście do budownictwa mieszkaniowego – ROBYG odda w ręce mieszkańców kolejną część w pełni funkcjonalnego osiedla, wraz z całą niezbędną infrastrukturą.

„Osiedle Young City to spektakularny sukces Grupy ROBYG - wszystkie 1 302 lokaleo łącznej powierzchni 56,2 tys. m2 rozeszły się w błyskawicznym tempie. Sprzedaż 100% mieszkań w krótkim czasie to dowód, że założenia projektu, jak i jego wykonanie spotkały się z uznaniem klientów, a Grupa dostarczyła rozwiązanie doskonale dopasowane do oczekiwań rynku. Powodzenie Young City w połączeniu z niesłabnącym zainteresowaniem kupujących – nawet po wyczerpaniu pierwotnej oferty – zaowocowało decyzją o nabyciu kolejnej działki w okolicy i uruchomieniu Young City 2. Inwestycja ta kontynuuje koncepcję leżącą u podstaw oryginalnego projektu – stworzenia kompleksowego mini miasteczka wraz z niezbędną infrastrukturą, gdzie mieszkańcy będą mieli wszystkie usługi w pobliżu domu” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA.

    Sukces Young City to efekt kilku czynników, m.in.:
  • konkurencyjnej relacji ceny do jakości;
  • nowoczesnego designu osiedla;
  • wykorzystania w konstrukcji ekologicznych rozwiązań;
  • estetycznie zaprojektowanej przestrzeni;
  • dobrego skomunikowania z miastem – w okolicy zaplanowana jest stacja II linii metra;
  • technologii Smart House w standardzie;

Smart House jest rozwiązaniem, które pozwala na zdalne sterowanie systemem bezpieczeństwa oraz urządzeniami w domu. Dzięki niemu można np. wyłączyć w ciągu dnia ogrzewanie i uruchomić je dopiero na godzinę przed powrotem do mieszkania. W ten sam sposób można zarządzać pracą urządzeń elektrycznych, co pozwala wygenerować oszczędności w rachunkach sięgające nawet 30% miesięcznych opłat.

Young City 2 to inwestycja, która łączy w sobie funkcjonalność, dbałość o jakość wykończenia oraz zapewnia pełne zaplecze infrastrukturalne – w ramach osiedla ROBYG wybudował m. in. drogi dojazdowe, a w planach jest przystanek autobusowy. Projekt YC2 to także dostęp do terenów zielonych i rekreacyjnych – przykładowo w odległości spacerowej znajduje się urokliwy Park Górczewska. Natomiast na cel weekendowej wycieczki świetnie nadaje się Kampinoski Park Narodowy, do którego dojazd – dzięki doskonałemu skomunikowaniu z trasą S8 – jest szybki i wygodny. Połączenie bardzo dobrej lokalizacji oraz atrakcyjnej relacji stosunku jakości do ceny sprawia, że Young City 2 jest przebojem na warszawskim rynku mieszkaniowym – szczególnie wśród osób młodych” – dodaje Joanna Chojecka.

ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje w dzielnicach: Bemowo, Mokotów, Ursus, Wilanów, Wola, Białołęka oraz Żoliborz, a w 2017 roku planuje uruchomienie kolejnych projektów – m.in. w dzielnicy Włochy.

Więcej informacji www.robyg.pl oraz www.youtube.com/ROBYG