06.10.2016

Green Mokotów zaprasza na Dni Otwarte!

Poczuj wyjątkową atmosferę osiedla w sercu Warszawy i zagraj w golfa z ROBYG


Mieszkanie wśród zieleni niedaleko centrum miasta? To możliwe z Grupą ROBYG! Odwiedź inwestycję Green Mokotów i odkryj wszystkie atuty tego prestiżowego osiedla. Flagowy projekt ROBYG na Mokotowie to ok. 900 przestronnych mieszkań w cenach od 7 000 zł/m2 – wszystkie wyposażone będą w system SMART HOUSE, dzięki któremu można zdalnie sterować domowymi sprzętami, co ułatwia oszczędzanie i opiekę nad domem. Podczas Dni Otwartych na potencjalnych mieszkańców czekać będzie wiele specjalnych promocji oraz wyjątkowe atrakcje, na które dla wszystkich jest wstęp wolny. Warto zajrzeć na Mokotów 8 i 9 października w godzinach od 10.00 do 15.00 i spróbować swoich sił w Akademii Golfa.

Dni Otwarte inwestycji Green Mokotów to doskonała okazja do poznania bogatej oferty ROBYG. Projekt w pobliżu Al. Sikorskiego przyciąga uwagę swoją lokalizacją i komfortowym dojazdem w różne części Warszawy – w bliskości Centrum, a jednocześnie w otoczeniu zieleni. Osiedle zostało rozszerzone o mieszkania w standardzie premium, który obejmuje dodatkowe udogodnienia – m. in.: przestronne reprezentacyjne lobby, klimatyzację, elektrycznie sterowane rolety zewnętrzne, lokale z dwoma balkonami, wysokie drzwi wejściowe (2,4 m), trzyszybowe okna, mieszkania o wysokości do 3,5 m, a także połączenie wszystkich apartamentów za pomocą intercomu z ochroną i lobby. W czasie wydarzenia wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z darmowego fachowego doradztwa w zakresie finansowania zakupu lokalu czy aranżacji wnętrz. Dla odwiedzających przewidziano również wspaniałe bezpłatne rozrywki – profesjonaliści zaprezentują tajniki gry w golfa, a każdy z gości będzie mógł osobiście zmierzyć się z tym sportem.

„Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest lokalizacja osiedla – w zacisznym miejscu, a jednocześnie z dogodnym dojazdem w różne części miasta. Kupno mieszkania to inwestycja na lata, dlatego dbamy, żeby wszystkie nasze przedsięwzięcia były ulokowane w rejonach, które odpowiadają na potrzeby potencjalnych klientów. Doskonałym przykładem jest nasz sztandarowy projektGreen Mokotów. Jest to wymarzone miejsce dla osób, które cenią sobie bliskość terenów zielonych, a także równowagę i balans w życiu, kierując się zasadą slow living. Nowy, trzeci etap inwestycji – w odpowiedzi na potrzeby klientów – realizowany jest w standardzie premium, który obejmuje dodatkowe wyposażenie, takie jak klimatyzacja, wzmocnione okna czy elektrycznie sterowane rolety zewnętrzne. Najlepszą okazją, żeby przyjrzeć się wszystkim zaletom osiedla są Dni Otwarte 8 i 9 października. W ten weekend będzie również można skorzystać z wyjątkowych promocji, dzięki którym prestiżowe mieszkanie na Mokotowie jest na wyciągnięcie ręki!” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA.

Z ROBYG masz gwarancję, że Twój dom będzie inteligentny – wszystkie inwestycje Grupy ROBYG budowane są w technologii SMART HOUSE, dzięki której mieszkańcy zyskują bezpieczeństwo, a dodatkowo mogą kontrolować wysokość rachunków za sprawą zdalnego sterowania sprzętami elektronicznymi, np. żaluzji, gniazdek elektrycznych czy klimatyzacji.

ROBYG daje więcej! Deweloper z myślą o klientach przygotował program lojalnościowy ROBYG Club, dzięki któremu można wygrać wspaniałe nagrody lub skorzystać ze specjalnych promocji w wybranych sklepach. Zniżki w ramach Karty Rabatowej ROBYG Club można otrzymać w m.in. Leroy Merlin, Home&You, Tubądzin, Omnicom, Meblik, Samsung Brand Store oraz Praktiker.