23.05.2017

Green Mokotów – rodzinna inwestycja ROBYG w zielonej oprawie


Green Mokotów to inwestycja przyjazna dla całych rodzin – metraże od 33 do 145 m2 oraz bogate wyposażenie lokali sprawiają, że są one dopasowane do różnych potrzeb. Jednak tym, co rodzice i dzieci szczególnie docenią w Green Mokotów jest zieleń zaprojektowana przez profesjonalistów. Będzie ona stanowić istotną część projektu. Na osiedlu – zlokalizowanym w pobliżu ul. Lubaszki – obecnie w sprzedaży jest ponad 100 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Wszystkie mieszkania Green Mokotów wyposażone będą w technologię inteligentnego domu Smart House. Grupa ROBYG – jako jedyny deweloper na rynku – zapewnia to nowoczesne rozwiązanie w standardzie, bez dodatkowych kosztów.

ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje w dzielnicach: Bemowo, Mokotów, Ursus, Wilanów, Wola, Białołęka oraz Żoliborz, a w 2017 roku planuje uruchomienie kolejnych projektów – m.in. w dzielnicy Włochy.

Mokotów jest jedną z najatrakcyjniejszych części Warszawy – zajęła ona 3. miejsce w rankingu GUS dotyczącym warunków życia w poszczególnych dzielnicach stolicy1. ROBYG szybko dostrzegł potencjał tej okolicy i wybrał ją na lokalizację projektu Green Mokotów. Starannie zaaranżowane tereny zielone to doskonałe miejsce do wspólnych zabaw i spędzania czasu wolnego całych rodzin. O familijnym charakterze osiedla świadczy także obecność nowoczesnego placu zabaw oraz – co ważne dla rowerzystów w każdym wieku – stojaków i specjalnych pomieszczeń na rowery. W swojej flagowej inwestycji ROBYG zaplanował mieszkania tak, aby nawet wielodzietne rodziny mogły cieszyć się dużą ilością wolnej przestrzeni – lokale w Green Mokotów mają nawet 145 m2. Ponadto wszystkie osiedla ROBYG wyposażone są w nowoczesny system Smart House w standardzie – bez dodatkowych opłat. To nowoczesne rozwiązanie zapewnia komfort i wygodę, ale także pozwala m.in. zaoszczędzić na rachunkach za prąd” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA. w Warszawie.

Mokotów jest prestiżową dzielnicą, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród osób szukających mieszkania. Decydują o tym w głównej mierze piękne parki i tereny rekreacyjne, jak Park Morskie Oko, Królikarnia czy Park Dolinka Służewiecka, które są idealnym miejscem do urządzenia rodzinnych pikników czy wspólnych zabaw na świeżym powietrzu. Jednocześnie Mokotów posiada dogodne połączenia z innymi częściami miasta – zarówno dla osób zmotoryzowanych, jak i preferujących komunikację miejską. Ponadto ta dzielnica Warszawy może pochwalić się największą liczbą placówek wychowania przedszkolnego2. Green Mokotów idealnie wpisuje się w naturalny charakter tej części stolicy – znaczącą część inwestycji stanowią tereny zielone. Osiedle wyróżnia także doskonała lokalizacja pod względem komunikacyjnym – nieopodal przebiega trasa S2, a dotarcie do pobliskiego metra zajmuje jedynie 10 minut spacerem. Zarówno dorosłe osoby preferujące ruch, jak i najmłodsi sportowcy także docenią Green Mokotów – liczne ścieżki rowerowe oraz znajdujące się w dzielnicy tor wyścigów Stegny czy Park Dolinka Służewiecka to idealne miejsca do aktywnego wypoczynku.

Nowoczesny system Smart House dostępny jest we wszystkich projektach Grupy w standardzie – bez dodatkowych opłat. Technologia pozwala na zdalne zaprogramowanie i kontrolę domowej elektroniki za pomocą urządzenia mobilnego. Dodatkowo, rozwiązanie posiada gotowe konfiguracje ustawień. Smart House to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu dla mieszkańców – łatwo i szybko można sprawdzić i ustawić stopień ogrzewania czy oświetleniaROBYG jako jedyny deweloper udostępnia to rozwiązanie za darmo we wszystkich swoich inwestycjach.

Więcej informacji na temat flagowej inwestycji ROBYG w biurze sprzedaży Mokotów:
02-720 Warszawa al. Wilanowska/Lubaszki
Tel. +48 22 300 52 23
E-mail: mokotow@robyg.com.pl
Więcej informacji www.robyg.pl oraz www.youtube.com/ROBYG