02.03.2017

Atrakcyjna oferta ROBYG podczas targów na warszawskim Torwarze

Nowoczesne mieszkania Grupy już od 5 899 zł za m2


ROBYG w wyjątkowy sposób dba o zadowolenie klientów – jako jedyny deweloper w kraju wyposaża wszystkie lokale w innowacyjny system Smart House w standardzie. Grupa, udostępniając technologię inteligentnego domu bez dodatkowych kosztów, zapewnia mieszkańcom bezpieczeństwo, a dogodne lokalizacje projektów ROBYG to gwarancja wyjątkowego komfortu. Doskonałą okazją do poznania tych i wielu innych korzyści jakie daje ROBYG są Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, organizowane w dniach 4 i 5 marca na warszawskim Torwarze. Każdy, kto w godzinach 10.00-17.00 odwiedzi stoisko ROBYG, będzie mógł skorzystać z atrakcyjnych promocji przygotowanych specjalnie na tę okazję, a także dowiedzieć się więcej na temat szerokiej oferty dewelopera, która obejmuje ponad 2 000 mieszkań w stolicy. Spośród nich wybrane kwalifikują się do rządowego programu „MdM”.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE odbywające się w dniach 4-5 marca na Torwarze w Warszawie to jedna z największych i najważniejszych imprez targowych dedykowanych szeroko rozumianemu rynkowi nieruchomości. Jest to wyjątkowa okazja dla wszystkich zainteresowanych zakupem nowego lokum na zapoznanie się z ofertą stołecznego rynku nieruchomości.

„Osoby poszukujące swojego wymarzonego „M” w stolicy koniecznie muszą odwiedzić stanowisko ROBYG na Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Bardzo dobrze rozbudowane portfolio Grupy – aż 8 inwestycji w 5 dzielnicach w Warszawie – zostało przygotowane w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć w nim coś dla siebie. Ciągle poszerzamy naszą ofertę, dbając o to, aby była ona odpowiedzią na realne potrzeby klientów. Wiemy jak bardzo ludzie cenią sobie komfort, dlatego budujemy funkcjonalne mieszkania w technologii Inteligentnego Domu. Udostępniając za darmo Smart House chcemy także zagwarantować mieszkańcom maksimum bezpieczeństwa. Możliwość stałej kontroli i sterowanie domową elektroniką daje pewność, że nasze „cztery kąty” są odpowiednio chronione” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA w Warszawie.

ROBYG w standardzie wyposaża wszystkie mieszkania w technologię Smart House – kupujący nie ponoszą z tego tytuły żadnych dodatkowych kosztów. Technologia ta pozwala na zdalne zaprogramowanie i kontrolowanie domowych sprzętów elektrycznych i elektronicznych za pomocą urządzenia mobilnego lub skorzystanie z gotowych konfiguracji. Smart House to gwarancja komfortu oraz bezpieczeństwa – dzięki temu rozwiązaniu łatwo i szybko można sprawdzić i ustawić stopień ogrzewania i oświetlenia, a czujniki ruchu poinformują o każdej wykrytej aktywności. Ponadto posiadanie tego rozwiązania w domu przekłada się na oszczędności – Smart House pozwala obniżyć rachunki nawet o 30%.

ROBYG prowadzi w Warszawie 8 inwestycji – w dzielnicach: Bemowo, Mokotów, Ursus, Wilanów, Wola, Żoliborz – w tym w przygotowaniu projekty na Białołęce i Pradze Południe.

Więcej informacji na temat oferty ROBYG w warszawskich biurach sprzedaży Grupy:

1. Bemowo – Young City2, Osiedle Kameralne

  • YOUNG CITY

01-307 Warszawa ul. Batalionów Chłopskich 87

Tel. +48 22 416 98 44

E-mail: bemowo@robyg.com.pl

  • OSIEDLE KAMERALNE

01-310 Warszawa ul. Połczyńska 34

Tel. +48 22 532 15 20

E-mail: bemowo@robyg.com.pl

2. Mokotów – Green Mokotów, Green Mokotów PREMIUM

  • BIURO SPRZEDAŻY MOKOTÓW:

02-720 Warszawa al. Wilanowska/Lubaszki

Tel. +48 22 300 52 23

E-mail: mokotow@robyg.com.pl

3. Ursus – Stacja Nowy Ursus

  • BIURO SPRZEDAŻY URSUS:

02-495 Warszawa ul. Posag 7 Panien 10

Tel. +48 22 185 59 95

E-mail: ursus@robyg.com.pl

4. Wilanów – Apartamenty Villa Nobile, Młody Wilanów

  • BIURO SPRZEDAŻY WILANÓW:

02-972 Warszawa al. Rzeczypospolitej 27

Tel. +48 22 885-41-55

E-mail: bsprzedazy@robyg.com.pl

5. Wola – Park Wola Residence, Forum Wola

  • BIURO SPRZEDAŻY WOLA:

01-262 Warszawa ul. Sowińskiego 25

Tel. +48 22 535 32 86

E-mail: wola@robyg.com.pl