14.09.2017

ROBYG: 9 inwestycji w 6 dzielnicach Warszawy w ofercie

Dni Otwarte m.in. w nowych projektach Grupy – Ogrodach Wilanów i Osiedlu Życzliwa Praga


Już 16 i 17 września odbędą się Dni Otwarte ROBYG, gdzie można poznać potencjał sprzedażowy Grupy – około 1200 mieszkań w 9 inwestycjach, na terenie 6 dzielnic Warszawy. Wszystkie projekty powstają w atrakcyjnych lokalizacjach, w bliskości kompleksowej infrastruktury usługowej. Grupa ROBYG według swojego motto daje więcej! Spółka m.in. wręcza klientom prezenty za polecenie znajomym zakupu mieszkania od ROBYG – np. mini iPady oraz vouchery. Dodatkowo, za rekomendację dewelopera można otrzymać 2 rowery miejskie1. Co więcej, ROBYG wyposaża wszystkie lokale w nowoczesny system Smart House w standardzie – bez dodatkowych opłat.

Dni Otwarte ROBYG odbędą się 16 i 17 września w godzinach 10.00-15.00 we wszystkich biurach sprzedaży Grupy w Warszawie. W trakcie wydarzenia będzie można skorzystać z porad ekspertów finansowych oraz architektów wnętrz, a na odwiedzających dodatkowo czekać będzie słodki poczęstunek. Ponadto osoby, które zdecydują się na kupno mieszkania będą miały szansę na wyjątkową promocję, w ramach której otrzymają garaż za pół ceny lub komórkę lokatorską gratis**.

Dni Otwarte to wydarzenie, które pozwala w najlepszy sposób zapoznać się zarówno z portfolio Grupy – niedawno powiększone o nowe projekty: Ogrody Wilanów i Osiedle Życzliwa Praga – jak i z dodatkowymi korzyściami, jakie oferuje ROBYG, m.in. innowacyjnym systemem Smart House. Handlowcy czekający na kupujących w biurach sprzedaży chętnie pomogą w wyborze wymarzonego „M” i udzielą wszelkich informacji na temat specjalnej promocji – klienci będą mogli kupić garaż już za pół ceny lub otrzymać komórkę lokatorską gratis. Każdy, kto w dniach 16 – 17 września odwiedzi dowolne biuro sprzedaży ROBYG będzie mógł przekonać
się, jak wiele oferuje Grupa. Inwestycje budowane są w najlepszych lokalizacjach – przy rozwiniętych węzłach komunikacyjnych, w pobliżu terenów zielonych oraz w otoczeniu bogatej infrastruktury usługowej. Wiemy także, że komfort i bezpieczeństwo to istotna kwestiadlatego ROBYG w cenie mieszkania oferuje nowoczesną technologię Smart House. Dzięki temu rozwiązaniu można kontrolować domową elektronikę za pomocą urządzenia mobilnegonawet będąc poza domem” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA w Warszawie.

Smart House to jeden z najnowszych trendów w tworzeniu nowoczesnych mieszkań. System inteligentnego domu pozwala na zdalne zaprogramowanie i kontrolowanie domowych sprzętów elektrycznych i elektronicznych za pomocą urządzenia mobilnego lub skorzystanie z gotowych konfiguracji. Dzięki temu mieszkańcy mogą dostosować posiadane „cztery kąty” zgodnie z własnymi preferencjami. Technologia ta zapewnia pełen komfort – pozwala sterować pracą urządzeń RTV i AGD z dowolnego miejsca – wystarczy tylko aplikacja oraz połączenie z Internetem. Smart House to także oszczędność na domowych rachunkach – przy pomocy tego rozwiązania można zredukować opłaty za prąd nawet o 30%.

ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje na: Bemowie, Mokotowie, Woli, bliskim Tarchominie, Żoliborzu, w Ursusie oraz Wilanowie, a w 2017 roku planuje uruchomienie kolejnych projektów – m.in. w dzielnicy Włochy.

Zapraszamy na Dni Otwarte do następujących biur sprzedaży Grupy ROBYG:

  1. Bemowo –Young City2
  2. Mokotów – Green Mokotów, Green Mokotów PREMIUM
  3. Ursus – Stacja Nowy Ursus
  4. Wilanów – Ogrody Wilanów Apartamenty Villa Nobile
  5. Wola – Forum Wola
  6. Tarchomin – Osiedle Życzliwa Praga