Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.

robyg_smart

23.05.2016

Żyj inteligentnie, zamieszkaj z ROBYG

Technologia SMART HOUSE, czyli nowy standard w cenie mieszkania


Jeszcze do niedawna zastosowanie inteligentnych technologii w budownictwie mieszkaniowym wydawało się bardzo kosztowne, a w związku z tym decydowało się na nie niewielu deweloperów. Dziś coraz więcej nowych inwestycji jest wyposażona w funkcje, które oferują szeroka paletę możliwości i udogodnień związanych z codzienna eksploatacja energii elektrycznej oraz funkcjonalnością przestrzeni użytkowej ich mieszkańców. Inteligentna usługa Smart House jest dostępna we wszystkich etapach inwestycji Grupy ROBYG. Dzięki niej sterowanie zużyciem energii i bezpieczeństwem mieszkania możliwe jest za pośrednictwem urządzenia mobilnego. Nowoczesna technologia zapewnia m.in. zarządzanie kinem domowym, ekspresem do kawy, gniazdkami elektrycznymi czy czujnikami, które w razie potrzeby poinformują o nieprawidłowym poziomie dymu i wody.

Nowopowstające inteligentne budynki Grupy ROBYG są wyposażone w system oświetlenia LED, czujniki ruchu oraz wysokiej jakości panele fotowoltaiczne – to wszystko pozwala na ograniczenie przyszłych kosztów eksploatacyjnych. Ponadto instalacje światłowodowe zastosowane na osiedlach Grupy – na których oparty jest Smart House – gwarantują również najnowszej generacji internet oraz najwyższej jakości sygnał telewizyjny. Z kolei wysoki poziom bezpieczeństwa mieszkań możliwy jest za sprawa czujników zainstalowanych w drzwiach i oknach balkonowych – to dzięki nim system Smart House poinformuje domowników o ich każdorazowym otwarciu.

„Grupa ROBYG wprowadziła nowoczesna usługę Smart House w swoich inwestycjach, ponieważ chce wyznacza nowe trendy na polskim rynku mieszkaniowym. Innowacyjne rozwiązania technologiczne to również odpowiedz na rosnące oczekiwania klientów. Naszym celem jest zapewnienie klientom ROBYG najwyższego komfortu i elastyczności w zakresie kształtowania swojego najbliższego otoczenia. Postanowiliśmy zastosować rozwiązania Smart House w realizowanych przez nas inwestycjach ponieważ dzięki nim zapewniamy niespotykana dotąd funkcjonalność mieszkań, ale przede wszystkim optymalizujemy koszty zużycia energii. Usługa jest bezpłatna a koszt jej utrzymania ogranicza się jedynie do standardowej umowy z dostarczycielem internetu” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży w Grupie ROBYG.

Wszystkie inwestycje Grupy ROBYG budowane są w technologii Smart. Poszczególne moduły pozwalają na zdalne sterowanie sprzętami znajdującymi się w mieszkaniu. Wykorzystanie tak zaawansowanej i nowoczesnej technologii gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wyjątkowa wygodę mieszkania.WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

+ stacja_nowy_ursus1

17.01.2017

ROBYG: 350 lokali w nowych etapach inwestycji Stacja Nowy Ursus

Po sukcesie pierwszego etapu spółka wprowadza do sprzedaży kolejne mieszkania w projekcie

+ 2017-01-12-Rozpocznij-rok-razem-z-ROBYG2

13.01.2017

Rozpocznij rok razem z ROBYG – Dni Otwarte w Warszawie

1000 nowoczesnych mieszkań do nabycia w atrakcyjnej cenie

+ logo-robyg

05.01.2017

Grupa ROBYG: ok. 2800 lokali przekazanych w 2016 roku

Wzrost przekazań o około 40% w porównaniu z rokiem ubiegłym

+ logo-robyg

03.01.2017

Grupa ROBYG zakontraktowała 2957 lokali w 2016 roku

Liczba sprzedanych mieszkań wzrosła o 27% w porównaniu z 2015 rokiem