Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.

stacja_nowy_ursus

29.09.2016

ROBYG wprowadził do sprzedaży 3. etap osiedla Stacja Nowy Ursus

246 nowych lokali na popularnym warszawskim osiedlu czeka na właścicieli


Grupa ROBYG rozpoczęła sprzedaż mieszkań w ramach kolejnego etapu inwestycji Stacja Nowy Ursus. W nowej fazie projektu – zlokalizowanego przy ul. Posagu 7 Panien w Warszawie – oferta ROBYG została powiększona o szeroki wybór 246 mieszkań – o powierzchni od 32 m2 do 90 m2 . Sześcioetapowe osiedle będzie docelowo liczyć ponad 1000 mieszkań o łącznej powierzchni ok. 51,8 tys. m2 . Wszystkie budynki Stacji Nowy Ursus realizowane są w przyjazny dla środowiska sposób, m.in. dzięki nowoczesnym rozwiązaniom część energii do zasilania instalacji pobierana jest ze Słońca, a dodatkowo wykorzystywane jest oświetlenie LED, co umożliwia obniżenie rachunków za prąd.

Rozpoczęcie realizacji trzeciej fazy osiedla Stacja Nowy Ursus planowane jest na 1. kwartał 2017 r., natomiast zakończenie budowy inwestycji przewidywane jest w 1. kwartale 2018 r.Stacja Nowy Ursus to projekt, w którym mieszkania charakteryzują się naprawdę korzystną ceną w stosunku do jakości, którą finalnie otrzymuje kupujący. Inwestycja cieszy się popularnością wśród Warszawiaków również ze względu na doskonałą lokalizację – łatwo stąd trafić na główne arterie, jak S8 czy S2 – i zróżnicowany metraż lokali. Jest to przyjazne osiedle dla młodych, aktywnych ludzi, którzy cenią sobie komfort oraz szybki dojazd do różnych punktów miasta. Ponadto nowy projekt ROBYG jest atrakcyjny zarówno dla klientów kupujących mieszkanie na własne potrzeby, jak i dla osób planujących perspektywiczną inwestycję w nieruchomości. Co więcej, mieszkańcy w standardzie otrzymują możliwość zdalnego sterowania urządzeniami elektronicznymi czy energooszczędne oświetlenie LED, dzięki czemu mogą zaoszczędzić na rachunkach” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA.

Osiedle Stacja Nowy Ursus przyciąga uwagę klientów dzięki licznym atutom – od świetnego umiejscowienia na mapie Warszawy po atrakcyjne otoczenie. Dzielnica Ursus znana jest z dużej ilości terenów zielonych i rekreacyjnych, takich jak park Czechowicki czy Staw Koziorożca, oraz przyjaznej zabudowy. W pobliżu jest również rozbudowana infrastruktura, w tym szkoły i przedszkola, centra handlowe, a także dogodny dojazd w różne części Stolicy dzięki m.in. obwodnicy Warszawy. Ogromną zaletą nowego osiedla ROBYG jest również dostęp do licznych środków komunikacji miejskiej – od autobusów po pociągi SKM.

ROBYG dbając o potrzeby mieszkańców oddaje do dyspozycji wszystkim klientom – w standardzie, bez dodatkowych opłat – nowoczesne rozwiązanie technologiczne SMART HOUSE. Deweloper zapewnia możliwość zdalnego sterowania urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi, dzięki czemu będąc poza domem można kontrolować pracę sprzętów, a także zarządzać zużyciem energii, co w rezultacie pozwala na obniżenie rachunków.WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

+ stacja_nowy_ursus1

24.03.2017

ROBYG: Stacja Nowy Ursus – postaw na przyszłość

Lokale od 5899 zł za m2 w jednej z najbardziej perspektywicznych dzielnic Warszawy

+ logo-robyg

15.03.2017

Grupa ROBYG: kupno ziemi za ponad 31,5 mln zł w warszawskiej dzielnicy Włochy

Działka o powierzchni 3,2 ha w nowej dla spółki dzielnicy

+ youngcity2_obrazek_wyrozniajacy-min

10.03.2017

Dni Otwarte w 8 inwestycjach ROBYG w Warszawie

Mieszkania w stołecznych osiedlach Grupy już od 5899 zł za m2

+ robyg-green-mokot-w

09.03.2017

Grupa ROBYG: Green Mokotów z pozwoleniem na kolejny etap budowy

W nowej części inwestycji powstanie ponad 100 mieszkań