Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.

ursus_100dpi_street01_kadr

17.06.2016

ROBYG sponsorem III edycji Biegu Niedźwiadka

Bieg upamiętniający rocznicę wydarzeń czerwca '76 ruszy już 18 czerwca


Grupa ROBYG jest sponsorem III edycji Biegu Niedźwiadka. Wydarzenie – rozpoczynające się w dniu 18 czerwca o godzinie 11:00 – będzie okazją dla najmłodszych mieszkańców Ursusa do aktywnego włączenia się w obchody związane z rocznicą strajków czerwca 1976 roku. Uczestnicy biegu pokonają specjalnie przygotowaną trasę na terenie stadionu Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Sosnkowskiego 3.

Chętnie wspieramy i angażujemy się we wszystkie inicjatywy, które służą budowaniu więzi pomiędzy mieszkańcami naszych osiedli, a także otaczających je społeczności. Nie zapominamy także o najmłodszych, którzy stanowią ich istotną część. To dla nich tworzymy bezpieczną i przyjazną infrastrukturę oraz organizujemy liczne atrakcje i wydarzenia. Jestem pewien, że rozpoczynający się w najbliższy weekend Bieg Niedźwiadka będzie dla najmłodszych nie tylko okazją do doskonałej zabawy i sportowej rywalizacji, ale także chwili refleksji nad historią dzielnicy, w której mieszkają mówi Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest posiadanie obowiązkowego pakietu startowego. Wszyscy zainteresowani mogą go odebrać 17 czerwca w godzinach 16:00 – 20:00 w budynku „C” na terenie Diamond Business Park Ursus - znajdującym się przy ul. Posag 7 Panien 1 – lub w dniu 18 czerwca w godzinach 9:30 – 11:00 na terenie stadionu.

Ursus jako młody dystrykt stolicy ma świetne perspektywy rozwoju – władze samorządowe przeznaczają znaczne fundusze na jego rozbudowę i modernizację. Grupa ROBYG zauważyła ogromny potencjał drzemiący w tym obszarze i doceniając walory miejsca, postanowiła właśnie tu zlokalizować jedną ze swoich warszawskich inwestycji Stacja Nowy Ursus. Młodzi ludzie znajdą tu dla siebie mieszkania, które mają niezwykle korzystny stosunek jakości do ceny i są dostępne w ramach rządowego wsparcia” dodaje Oscar Kazanelson.

Wszystkie inwestycje Grupy ROBYG budowane są w technologii Smart. Poszczególne moduły pozwalają na zdalne sterowanie sprzętami znajdującymi się w mieszkaniu. Wykorzystanie tak zaawansowanej technologii gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wyjątkową wygodę mieszkania.WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

+ stacja_nowy_ursus1

24.03.2017

ROBYG: Stacja Nowy Ursus – postaw na przyszłość

Lokale od 5899 zł za m2 w jednej z najbardziej perspektywicznych dzielnic Warszawy

+ logo-robyg

15.03.2017

Grupa ROBYG: kupno ziemi za ponad 31,5 mln zł w warszawskiej dzielnicy Włochy

Działka o powierzchni 3,2 ha w nowej dla spółki dzielnicy

+ youngcity2_obrazek_wyrozniajacy-min

10.03.2017

Dni Otwarte w 8 inwestycjach ROBYG w Warszawie

Mieszkania w stołecznych osiedlach Grupy już od 5899 zł za m2

+ robyg-green-mokot-w

09.03.2017

Grupa ROBYG: Green Mokotów z pozwoleniem na kolejny etap budowy

W nowej części inwestycji powstanie ponad 100 mieszkań