Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.

Dni-otwarte-11-12_06

08.06.2016

Poznaj ofertę ROBYG podczas czerwcowych dni otwartych

Nowe mieszkanie w Warszawie jest na wyciągnięcie ręki!


Marzysz o własnym mieszkaniu w stolicy? Chcesz kupić lokal w atrakcyjnej lokalizacji i o wysokiej jakości wykończenia w przystępnej cenie? Przyjdź na dni otwarte ROBYG i znajdź ofertę szytą na miarę! Biura sprzedaży dewelopera będą dostępne dla gości w dniach 11–12 czerwca 2016 roku w godzinach 10.00–15.00.

ROBYG posiada w swojej ofercie atrakcyjne lokale na Bemowie, Mokotowie, Wilanowie, Woli i Ursusie. Inwestycje dewelopera wyróżniają się niebanalną architekturą i szerokim wyborem metraży mieszkań. Osiedla Grupy ROBYG są zlokalizowane w dogodnych punktach komunikacyjnych na mapie stolicy, co przekłada się na bliskie sąsiedztwo wygodnych połączeń komunikacyjnych oraz niedaleką odległość do obiektów użyteczności publicznej i terenów rekreacyjnych.

„Atrakcyjna relacja ceny do jakości, kompleksowe projektowanie przestrzeni z uwzględnieniem sklepów, lokali usługowych, przedszkoli, placów zabaw oraz terenów zielonych – to wyróżnia naszą ofertę na stołecznym rynku nieruchomości. Stale analizujemy potrzeby naszych klientów i staramy się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Wiemy jak ważną decyzją jest zakup mieszkania – wpływają na nią także czynniki zewnętrzne takie, jak lokalizacja i pobliska infrastruktura. Właśnie dlatego realizując nowoczesne kompleksy mieszkaniowe patrzymy całościowo na nasze inwestycje – angażujemy się także w wydarzenia i projekty dzielnicowe oraz wspieramy lokalne działania mające na celu podniesienie walorów dzielnicy” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży w Grupie ROBYG.

Bogata oferta nowych mieszkań gwarantuje, że każdy z klientów znajdzie lokal odpowiadający jego oczekiwaniom. Podczas czerwcowych dni otwartych przedstawiciele dewelopera udzielą szczegółowych informacji i odpowiedzą na pytania dotyczące każdej z warszawskich inwestycji – Osiedla Park Wola Residence położonego w niedalekiej odległości od rozrywkowego centrum stolicy; dynamicznie rozwijającego się Miasteczka Young City i nowoczesnego Osiedla Kameralnego na Bemowie; komfortowego Osiedla Green Mokotów; budowanej z myślą o spełnieniu warunków wymaganych do uzyskania rządowego wsparcia zakupu nieruchomości Stacji Nowy Ursus; prestiżowej inwestycji Królewski Park, nowoczesnego Młodego Wilanowa i najnowszych Apartamentów Villa Nobile na Wilanowie. Każde osiedle realizowane przez Grupę ROBYG zostało wyposażone w system Smart House, który umożliwia zdalne sterowanie sprzętami znajdującymi się w mieszkaniu. Jest to innowacyjne rozwiązanie oferowane przez dewelopera gratis w ramach ceny zakupu mieszkania.

 

Adresy biur sprzedaży:

Wilanów: al. Rzeczypospolitej 27 – Villa Nobile, Młody Wilanów, Osiedle Królewski Park

Mokotów: róg al. Wilanowskiej i ulicy Lubaszki – Green Mokotów

Ursus: ul. Posag 7 Panien – Stacja Nowy Ursus

Wola: ul. Sowińskiego 25 – Park Wola

Bemowo:

Batalionów Chłopskich 87 – Young City

Połczyńska 34 – Osiedle Kameralne

Regulamin promocjiWIĘCEJ AKTUALNOŚCI

+ green_mokot-w_box

13.02.2017

ROBYG: Green Mokotów – ponad 250 mieszkań w sprzedaży

Lokale w ramach kampanii „Green Mokotów – mieszkanie dla każdego” do nabycia już od 7000 zł/m2

+ logo-robyg

10.02.2017

ROBYG: 8 projektów w 5 dzielnicach w Warszawie

Lokale od 155 000 zł podczas Dni Otwartych w stołecznych inwestycjach Grupy

+ youngcity2_obrazek_wyrozniajacy-min

03.02.2017

ROBYG: Kolejny etap osiedla Young City 2 już w sprzedaży

Deweloper planuje łącznie około 580 mieszkań w ramach całego projektu na Bemowie

+ logo-robyg

03.02.2017

Ponad 2200 lokali w ofercie ROBYG

Specjalne promocje ROBYG – ceny już od 5899 zł/m2