Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.

Dni-otwarte-kwiecien

21.04.2016

Grupa ROBYG: prezentacja najnowszej oferty mieszkań

Wiosenne dni otwarte Grupy ROBYG 23 i 24 kwietnia!


Spędzenie wiosennego, słonecznego weekendu na dniach otwartych Grupy ROBYG jest idealną propozycją dla osób poszukujących swojego wymarzonego mieszkania. Szczególnie, że w dniach 23 i 24 kwietnia deweloper zaplanował prezentację nowych etapów warszawskich osiedli ROBYG. W biurach sprzedaży w godzinach 10.00 – 15.00 na Woli, Mokotowie, Ursusie, Bemowie i Wilanowie odwiedzający będą mogli zapoznać się z bogata ofertą ROBYG w Warszawie, a pracownicy biura sprzedaży odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania.

Podczas dni otwartych eksperci ROBYG przedstawią najnowsze propozycje dewelopera oraz zaprezentują nowe etapy warszawskich osiedli ROBYG.

„Rozumiemy jak ważna dla planujących zakup lokalu jest możliwość przyjrzenia się z bliska swojemu potencjalnemu miejscu zamieszkania. Weekendowe dni otwarte są idealną okazją do zapoznania się z aktualnymi inwestycjami ROBYG w Warszawie. Będzie to również świetna szansa na znalezienie wymarzonego mieszkania – klienci poszukujący własnego „M” w stolicy mają szerokie pole do wyboru. Warto podkreślić, że posiadamy także bogatą ofertę lokali kwalifikujących się do programu ‘Mieszkanie dla Młodych’. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami podczas wiosennych dni otwartych ROBYG, które będą miały miejsce we wszystkich warszawskich biurach sprzedaży” – mówi Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.

Goście odwiedzający biura sprzedaży ROBYG w Warszawie staną przed wyjątkowo bogatym wyborem nowych mieszkań. Stołeczna oferta dewelopera obejmuje aż osiem atrakcyjnych osiedli. Podczas wydarzenia można będzie osobiście ocenić funkcjonalność infrastruktury, dostępność sklepów oraz lokali usługowych wybranych przez siebie inwestycji. Grupa ROBYG wie, jak ważny dla klientów jest wysoki poziom bezpieczeństwa i wygoda mieszkania dlatego w ramach ceny mieszkania nabywcy mają zagwarantowany system Smart House. Ta nowoczesna technologia pozwala na zdalne zarządzanie sprzętami elektrycznymi i elektronicznymi znajdującymi się w mieszkaniu.

Osiedle Kameralne Osiedle Kameralne zdobyło prestiżową nagrodę Złote VILLE 2016. Jest to nowoczesna inwestycja położona w starej części warszawskiego Bemowa. Cały projekt zakłada budowę ponad 900 lokali. Grupa ROBYG rozpoczęła właśnie sprzedaż IV fazy inwestycji. Osiedle Kameralne stanowi idealną propozycję dla osób szukających idealnych warunków do odpoczynku i relaksu po pracy. Z kolei bliskość linii autobusowych oraz tramwajowych sprawia, że dojazd do Centrum stolicy jest szybki i komfortowy.

Stacja Nowy Ursus jest idealna propozycją dla osób poszukujących mieszkania w zacisznej okolicy z szybkim dojazdem do centrum stolicy. Bliskie sąsiedztwo Parku Czechowickiego czy C.H. Skorosze pozwala każdemu na spędzanie czasu wolnego tak, jak lubi. W ramach inwestycji wszystkie lokale kwalifikują się do rządowego programu MdM. Warto podkreślić, że Ursus obecnie podlega intensywnej rewitalizacji, a nowoczesne rozwiązania architektoniczne wykorzystane przy budowie inwestycji idealnie oddają ideę zachodzących w tej dzielnicy zmian.

Królewski Park to kolejna propozycja ROBYG w Miasteczku Wilanów. Około 549 lokali o różnych metrażach zaprojektowanych zgodnie z najnowszymi trendami. Osiedle składa się z niskich, eleganckich budynków. Lokalizacja inwestycja gwarantuje bardzo łatwy dostęp zarówno do centrum Warszawy, jak i okolicznych terenów zielonych oraz rekreacyjnych.WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

+ stacja_nowy_ursus1

24.03.2017

ROBYG: Stacja Nowy Ursus – postaw na przyszłość

Lokale od 5899 zł za m2 w jednej z najbardziej perspektywicznych dzielnic Warszawy

+ logo-robyg

15.03.2017

Grupa ROBYG: kupno ziemi za ponad 31,5 mln zł w warszawskiej dzielnicy Włochy

Działka o powierzchni 3,2 ha w nowej dla spółki dzielnicy

+ youngcity2_obrazek_wyrozniajacy-min

10.03.2017

Dni Otwarte w 8 inwestycjach ROBYG w Warszawie

Mieszkania w stołecznych osiedlach Grupy już od 5899 zł za m2

+ robyg-green-mokot-w

09.03.2017

Grupa ROBYG: Green Mokotów z pozwoleniem na kolejny etap budowy

W nowej części inwestycji powstanie ponad 100 mieszkań