Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.

robyg-monster-truck-4

12.10.2016

Emocjonujący weekend z Monster Truckami na osiedlu Stacja Nowy Ursus

Wspólna zabawa na placu budowy nowej inwestycji ROBYG!


W ubiegły weekend – 8 i 9 października – Grupa ROBYG zapewniła przyszłym mieszkańcom nowej inwestycji przy ul. Posag 7 Panien 10 oraz wszystkim chętnym widowiskowe atrakcje. Sobota i niedziela upłynęły pod znakiem Monster Trucków. Podczas Dni Otwartych wszyscy chętni mogli wypróbować swoich sił za kierownicą samochodów-gigantów i wziąć udział w konkursach z nagrodami, mieli również niepowtarzalną okazję podziwiać pokazy tratowania wraków. Ponadto w atmosferze rodzinnego pikniku odwiedzający osiedle Stacja Nowy Ursus mogli skorzystać z wyjątkowej promocji – wszystkie mieszkania w jednej cenie 5899 zł/m2 . Do sprzedaży wprowadzono ponad 300 lokali o powierzchni od 29 do 78 m2 .

Podczas Dni Otwartych chcieliśmy pokazać, że zgodnie z naszym hasłem przewodnim Dajemy więcej! ROBYG gwarantuje zarówno znakomite mieszkania w przyjaznej lokalizacji, jak i świetną zabawę. Takie wydarzenie to także doskonała okazja, żeby przekonać się, dlaczego warto zamieszkać w nowej inwestycji Grupy ROBYG i poznać potencjalnych nowych sąsiadów. Chcemy tworzyć spójne przestrzenie miejskie i integrować lokalną społeczność” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA.

Stacja Nowy Ursus to wymarzone miejsce dla młodych ludzi. Wyjątkową zaletą nowej części Ursusa jest bliskość przystanków komunikacji miejskiej i stacji PKP, dzięki którym dotarcie do Śródmieścia czy Mokotowa zajmuje jedynie kilkanaście minut. Ponadto ROBYG z myślą o swoich klientach zadbał o to, żeby mieszkania na tym osiedlu kwalifikowały się do rządowego programu MdM. W sprzedaży jest ponad 300 mieszkań – każdy znajdzie coś dla siebie dzięki szerokiemu wyborowi metraży – od 29 m2 do 78 m2 .

Ursus to dzielnica coraz częściej wybierana przez Warszawiaków nie bez powodu – największą zaletą jest sprawny dojazd do centrum miasta. Jednocześnie jest to bardzo zaciszna okolica, gdzie mieszkańcy mają dostęp do licznych ścieżek rowerowych i biegowych, także miejsc do uprawiania fitnessu – na świeżym powietrzu i w zadaszonych obiektach sportowych. Takie atuty osiedla Stacja Nowy Ursus przyciągają młodych ludzi – również ze względu na to, że mieszkania w naszym projekcie objęte są programem MdM. Dodatkowo wyposażone są w system Smart House – ułatwiający sterowanie domowymi sprzętami i zapewnia oszczędność na rachunkach!” – dodaje Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA.

Smart House to niewątpliwa zaleta wszystkich inwestycji Grupy ROBYG. Mieszkańcy otrzymują ten system w standardzie, bez dodatkowych opłat. Jest to nowoczesne rozwiązanie technologiczne, dzięki któremu można oszczędzać na rachunkach, m.in. za prąd – umożliwia to zdalne sterowanie sprzętami elektrycznymi za pomocą specjalnej aplikacji. Teraz możesz dbać o swój dom gdziekolwiek jesteś!WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

+ stacja_nowy_ursus1

24.03.2017

ROBYG: Stacja Nowy Ursus – postaw na przyszłość

Lokale od 5899 zł za m2 w jednej z najbardziej perspektywicznych dzielnic Warszawy

+ logo-robyg

15.03.2017

Grupa ROBYG: kupno ziemi za ponad 31,5 mln zł w warszawskiej dzielnicy Włochy

Działka o powierzchni 3,2 ha w nowej dla spółki dzielnicy

+ youngcity2_obrazek_wyrozniajacy-min

10.03.2017

Dni Otwarte w 8 inwestycjach ROBYG w Warszawie

Mieszkania w stołecznych osiedlach Grupy już od 5899 zł za m2

+ robyg-green-mokot-w

09.03.2017

Grupa ROBYG: Green Mokotów z pozwoleniem na kolejny etap budowy

W nowej części inwestycji powstanie ponad 100 mieszkań